Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Én általában a fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Én általában a fiúnak mindig a szemét szoktam megnézni először. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Nem tudom,de nekem mindig azaz első,hogy megnézzem milyen szeme van a fiúnak...nem véletlenül mondják,hogy "a szem a lélek tükre"...mit néztek meg először a pasin?

2013. márc. 19. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Általában én is a szemét nézem meg először a pasiknak, de volt olyan, aminek a mosolya fogott meg. Akibe utoljára beleszerettem, annak meg egyáltalán nem foglalkoztam a külsejével, a beszédét hallgattam és az bűvölt el először... utána már nem is érdekelt hogy néz ki egyébként. 21/L
2013. márc. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

A karját-kezét.

Kellően férfiasan vastag kar, szőrös, és imádom ha kidüllednek az erek rajta. No meg ápolt kézfej.

2013. márc. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindent. Az összhatás fontos. Persze lehetnek olyan vonásai, testrészei, amik külön megtetszenek, de ez egyénfüggő. Elsősorban nekem még ennél is fontosabb, hogy ha kinyitja a száját, mi jön ki rajta. Ha beszélgetünk, akkor pedig úgyis sokszor belenézek a szemébe.
2013. márc. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én mondjuk a kezeit...ez elég fura,de nem egy lánytól hallottam már ugyanezt. :)
2013. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a haját és a cipőjét nézem meg először:)
2013. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja. Pasiknak láb fétis, csajoknak kéz fétis.
2013. márc. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a s...ggét!
2013. márc. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen helyzetben vagyunk, ha háttal van akkor a hátsóját (lehet hogy nem látom benne a lelkét ... de legalább megtudom, hogy jó-e a hátsója ), ha szemben van akkor az összképet... és megvárom míg megfordul.
2013. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon figyelem a szemet, csak ha nagyon feltűnő. Pl. mostani barátomnak rikító kék szeme van, az tűnt fel legelőször mikor megismertem, el sem tudnám mással képzelni, de volt olyan is, hogy már vagy 2 hete jártam valakivel, és fogalmam sem volt a szeme színéről. Én először az arcvonásokat nézem, aztán a magasságot, testalkatot, hajat, öltözködést.
2013. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 smokydrift válasza:
az arcát és haját F
2013. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!