Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy van ez a "járunk, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez a "járunk, nem járunk" téma? 15/L

Figyelt kérdés
Van egy srác, ő is 15. Eddig egyszer volt randink. Nekem nagyon megtetszett. Nem csak külsőre (nem kifejezetten helyes, átlagosnak mondható), inkább a belsője, a gondolkodásmódja és a nézetei, komolysága fogott meg. Sokat bókol, egyértelmű megjegyzéseket tett facebookon, hogy benne nem csalódnék, és hasonlók. Szeretnék vele járni, úgy érzem, és szerintem lenne is esélyem nála. Még nem volt barátom, így nem tudom, hogy megy ez. Csókoljam meg? (Tudom, hogy neki kéne, ő a fiú, de vágyom rá) Kérdezzek rá? Az értelmes válaszadóknak elöre is nagyon köszönöm. :)
2013. márc. 19. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem nem. Vezesd rá hogy te akarod, és bökje ki:D
2013. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem kell azonnal megcsókolni. ha mond neked valami szépet, te viszonozd, hogy pl te is így gondolod és te is szeretnéd megpróbáéni
2013. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kérdezni kell meg tervezni hanem érezni és cselekedni.Ha azt érzed hogy megakarod csókolni akkor tedd azt.Ha úgy érzed hogy jártok akkor jártok nem kell ezen semmit sem megbeszélni.Ösztönös ...
2013. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Ez a téma úgy van, hogy debilség ezt "letisztázni".

A lúzerek forognak az ilyen kérdések körül, szóval kérdező, a kérdést felejtsd el. Ne akard sem feltenni, sem megválaszolni!!! =)


Na puszika!

2013. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyagyás tinik, a jó édesanyátokat pontozzátok le!!!
2013. márc. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D utolsó xD
2013. márc. 19. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!