Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizgatok egy sráccal és ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatok egy sráccal és ma azt mondta nekem, hogy fél, hogy nagyon meg fog szeretni. Ezt mire véljem, szerintetek miért mondta ezt és ez mit jelent konkrétan?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 00:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondta, mert fél, hogy nagyon meg fog szeretni és ugyan ezt jelenti....
2013. márc. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fordítom: "nagyon szeretlek basszus pár randi után és fogalmam sincs, mit szólnál, ha kimondanám". (Fiú vagyok)
2013. márc. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ez az jelenti akkor, hogy már szerelmes? De ez biztos?

Vagy lehet csak attól fél, hogy az lesz?

Nagyon fura amúgy ez a kijelentés, nem tudom miért mondta. Most akkor melyik?

2013. márc. 20. 00:44
 4/12 anonim ***** válasza:
Én akkor mondanám, ha már biztosan szeretnélek. Csak úgy nem szeretek dobálózni nagy szavakkal.
2013. márc. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Esetleg csalódás miatt mondhatta ezt, fél, hogy ha odaadja 100% a szívét, pórul járhat. Éreztesd vele, hogy Rád számíthat. :) Sok sikert!
2013. márc. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez csajozós duma.


2Arc - Szótár (vidomegosztó oldalon hallgasd meg, és megtudod miről beszélek!)

2013. márc. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De ha csalódás miatt mondta, akkor meg még nem kell szerelmesnek lennie, nem?
2013. márc. 20. 00:51
 8/12 anonim ***** válasza:
a f@szt kell ennyit agyalni rajta a férfi nem olyan mint a nő ő azt mondja amit gondol.
2013. márc. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha nem lennék én is az, akkor azt mondanám,hogy ezek a lányok mennyit agyalnak egy ilyen kijelentésen... Sajnos kb én is ugyanígy lennék.. :D

Valószínűleg komolyan gondolta :)

2013. márc. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne agyalj annyit rajta tényleg!


Azért mondta, mert így igaz, én akkor mondanék ilyet, ha már előtted megszívtam volna egyszer-kétszer, de ettől még nagyon is vonzónak talállak, kedvesnek, csak egy kis idő kell, míg kialakul a dolgok menete.

2013. márc. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!