Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem tetszenek a pasi ruhái...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tetszenek a pasi ruhái akivel randizgatok?

Figyelt kérdés
Jó alakja van a fiúnak, tiszta illatú stb. de nem tetszenek a ruhái. Én egy valamennyire csinosabb típus vagyok (térdig érő csizma, fekete kabát, kötött hosszított pulcsis, farmeros lány) de ő meg van hogy melegítőben jár, meg pufidzsekiben, cipzáras kapucnis pulcsiban stb. Rappet hallgat, szóval ilyen rap stílusú. Szóval olyan fura vele megjelenni valahol, mert annyira mások vagyunk. Ez hülyeség?
2013. febr. 23. 09:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hááát mond meg neki hogy jobban öltözködjön. más nincs
2013. febr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát, Neked olyan típusú férfira van szükséged, mint én :D :D :D


Komolyra: Én pl garbó, farmer és félcipő jellem vagyok. Engem tuti idegesítene, ha nekem megkellene jelennem ilyen pufi "dzseki" mackó gatya összeállításban akárhol is.


Visszafelé gondolkodva, ha megkérne erre a partnerem, hogy öltözködjek lazábban, hát nem tudom...

Persze, akkor ez más lenne.


Szerintem próbálj meg vele beszélni, hogy mi lenne, ha megadná a módját a dolgoknak.

Bár, ha még tizen, esetleg huszonéves, akkor sok remény nincs.

2013. febr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az.A repp a legjobb stílus.Jó ez nem így van kinek még de ebből látszik hogy tényleg meghatározza és a zenének él.A repp zene sokat okít az életből motivál tehát ne sírj örülj neki egyátalán nem gázok amúgy a repperek.Nekem rohadtul bejön a repp style.És ne ruha alapján válassz már ha nem személyiség alapján és ne azzal foglalkozz már hogy vadidegenek mit gondolnak rólatok ha utcán meglátnak ...
2013. febr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha ez ennyire fontos neked, akkor ne randizz vele... Megváltoztatni különösen akkor ne próbáld, ha még az elején jártok a dolgoknak.
2013. febr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Más típusú emberek vagytok, nem csak külsőségekben, de izlésben, életmódban, zenében, valószínüleg sok minden lehet másban is.

Ettől még működhet és az öltözködés olyan amit elég könnyen meg lehet egy férfinél változtatni, ebben a kérdésben könnyen rábízzák magukat a nőre, majd ha közelebbi kapcsolatba kerültök. Szerintem ez nem akadály.

2013. febr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség. Viszont még most kell eldöntened. Az ahogy öltözködik a személyiségének, életének a része. Ez nem olyan, hogy azt mondod: Édesem a kockás neked előnytelen.

Jobban áll rajtad ez, vagy az. Nem az van, hogy az ingének a fazonja nem tetszik. Hanem ez egy stílus. Sokszor láttok olyan lányokat mint te olyan fiúkkal mint ő. Hát nekem szokatlan, de ők is valamiért együtt vannak. Ha van okod vele együtt lenni és el tudod fogadni, hogy ő olyan amilyen akkor sok boldogságot nektek. Ha nem tudod elfogadni, attól ő holnap is ilyen lesz, megváltoztatni nem tudod.

2013. febr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 ájszíjú ***** válasza:
Pont ugy oltozkodom ahogy leirtad kerdezo es sztem ne akard megvaltoztatni en se lennek ra vevo. Orulj neki h nem a divatb.zi pava cuccokat hordja
2013. febr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
VAgy megpróbálod elfogadni, vagy jobb, ha nem erőlteted ezt a kapcsolatot.
2013. febr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A zenével nincs bajom, mert én azt szoktam hallgatni :D Van is ezért közös téma stb. csak nem mondaná meg rólam senki, hogy 2Pac, Hősök meg hasonló zenéket hallgatok. Mert nem látszik rajtam. Mert attól még "normálisan" öltözöm.


De amúgy a téli ruhái nem jönnek be így ahogy gondolkodtam. :D Márt nyárion már ennyire nem elvetemült :D Egyébként 23 éves.

2013. febr. 23. 11:19
 10/12 A kérdező kommentje:

Habár mit mondjak: Ha Beyonce-nak jó ahogy Jay-Z öltözik :D

[link]

[link]

2013. febr. 23. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!