Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi esélyek? Több vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi esélyek? Több vagy kevesebb?

Figyelt kérdés

Most így egy év múltán mindenféle hajzselé nélkül így nézek ki. Oldalt felnyírva tény, hogy jobban áll a hajam... majd megyek fodrászomhoz kezd vele valamit, meg veszek hajzselét :)


Van régi kép is.


Hozzávetőleg 21/F vagyok. Nem vagyok igénytelen, csak nem vagyok piperkőc, ja és fogytam közel 8-10kg szóval 183/67


[link]


[link]


Sofőröm kocsija



#randi #szerelem #randizás #diéta_után #jobb-rosszabb
2013. márc. 20. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs veled gond,teljesen arányos vagy, cuki szőke :). Bár szerintem, hangsúlyozom szerintem az oldal felnyírós frizurát hanyagolhatnád, nekem abszolút nem jön be, nem is értem ezt a divatot.

Sok-sok plussz pont hogy nem a jól ismert répanacit viseled, az külön borzalom!!

Szóval szerintem egy jó frizura, jó fellépés, kis mosoly, és a normális lányok 90%a igent mondana egy randira :)

Sok sikert! (29/L)

2013. márc. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Tavasszal elkezdek futni, meg kicsit önedzés jellegű kondíciót növelni... Azt akkor minden sínen lesz. Egyébként szeretek Retro bulikba járni, igényesen felöltözve, születésnapkor öltönybe, amúgy meg börnaci, meg ing...
2013. márc. 20. 12:23
 3/10 A kérdező kommentje:
2013. márc. 20. 12:27
 4/10 anonim ***** válasza:

az első vagyok :), szerintem aranyos ez a haj, nekem tetszik:D

Csak mosolyogj kicsit, ne akarj már dögösen nézni :D

Én szerintem..

Helyes vagy, nincs veled gond, légy laza,vidám, és szeresd önmagad (de ne légy öntelt) és ragadni fognak a lányok! Sok Sikert!

2013. márc. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Te vagy a talalyi kommenten is? (Ferencvaros, almos fej meg kopasz miska?)

Tenyleg nem tudod mar, hogy mit kezdj a hajaddal.

Mindenesetre a mostani jobb, de azert songoku nem kell.

Ahogy Homer mondta: nem vagyok olyan nepszerü, hogy kilogjak a sorbol. Neked is ezt tanacsolom. Ha extrem hajat akarsz ahhoz elöbb nepszerünek kellene lenned.


Egyebkent ami engem nagyon unszimpatikussa tesz tegedet a sok kepet összenezve az az arcod ahogy nezel. Olyan mintha belem akarnal kötni, vagy mintha meg akarnal gyilkolni. Ne vedd sertesnek, de egy baratsagosabb arc sokkal nagyob hatast erne el. (ergo, mosolyogj!)

Picit nagy a fejed a testedhez kepest (föleg kopaszon), talan emiatt tünik agresszivnek a kisugarzasod, de a kezed meg tök vekony. Kicsit gyurj mellre es karra, sokat fog dobni.

2013. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Ha extrem hajat akarsz ahhoz elöbb nepszerünek kellene lenned."


Ezt a baromságot..

2013. márc. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tavalyi is én vagyok, 1 év, egy új év, újabb életlehetőség...
2013. márc. 20. 16:01
 8/10 A kérdező kommentje:

Ezen kommenteket olvasva, illetve a prémium zenének is köszönhetően:

Average of 5: 12.86

1. 12.57 U' F2 L2 U2 B2 U' R2 F2 U2 L2 D R B' R2 D L2 B2 U2 B2 L D2

2. 11.66 F R2 D2 R2 F2 U2 F R2 D2 U2 R' D' U2 F U' F L' F' R'

3. (19.05) R2 D2 F U2 B R2 B2 L2 D2 B' L' F2 R' U L2 R2 B F D2 R' U

4. 14.36 F2 L2 F2 L2 D U2 F2 D R2 D B2 F U2 B' L B L R2 U' L' F

5. (9.64) R2 F2 L2 F' D2 B' D2 U2 B2 D2 R2 U R' U2 R2 F U2 L' U2 L2

http://www.youtube.com/watch?v=AB0o7lP_xNQ

Ilyen Rubik Kocka átlagot raktam :)

2013. márc. 20. 16:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Fasza! Na most menj es szerezz egy nöt!
2013. márc. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó lenne csak itt vidéken mindenki ismer... :S
2013. márc. 20. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!