Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az "erősebb személyiségű"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "erősebb személyiségű" lányoknak kevesebb az udvarlója?!

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy ha egy lány nem halk szavú, visszafogott, elpirulós, nem jön könnyen zavarba, akkor már a fiúk elsősorban nem tekintenek rá nőként. Kicsit nehéz ezt megfogalmazni, de a lényeg szerintem érthető. Most nem a durva, trágár, elnyomó lányokra gondolok, csak az olyasmi típusokra, aki már az első találkozáskor csipkelődik, nem hagyja magát szócsatában, nem kelleti magát..


Kicsit talán személyesre sikeredett, de nap mint nap átélem a problémát ismeretségi körben és nem értem a fiúk reakcióját. Tényleg csak az aranyos, szende lányok kelendőek és csak szexben jó a kicsit domináns személyiség?!


2013. febr. 18. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:

kinek mire van igénye, illetve szüksége.


nem lehet ennyire általánosítani.


nekem pl, nem jönnek be, a csendes halkszavú, halvérűek.

valakiknek meg igen. nem vagyunk egyformák.

2013. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokat szamit, hogy mindezt hogy adod elo. Mert lehet, hogy masok nem ugy latnak teged, ahogy te magadat.

Abban szerintem igazad van, hogy ha egy lany reakcioibol a fiukban az az erzes alakul ki, hogy de megolelnek, akkor az sokkal jobb egy kapcsolat kezdemenyezesehez, mintha azt varnak, hogy vajon a lany mikor rugja oket bokan.

2013. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem az erős személyiségen múlik, szimplán csak tahó lehetsz szerintem. Az erős személyiségű lányok lehetnek kedvesek is. Meg nyíltabbak.
2013. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert az erős személyiségű lányok átalában emancipált, agresszív lezbikusok. Egy nőnek pedig nem ez a dolga, hanem az hogy gyengéd legyen
2013. febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ki nem állhatom az ilyen nőket, én se vagyok ilyen. Nem értem miért kell csipkelődni, azzal megsértheti a másik felet már az ismerkedés elején. Elég ostoba dolognak tartom.
2013. febr. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!