Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tudom, hogy tetszem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom, hogy tetszem egy férfinak, akkor, hogy lehet neki jelezni, hogy szabad a pálya? A mosolyokon már túl vagyunk.

Figyelt kérdés
De légyszi mellőzzétek az ilyen jellegű tippeket, hogy nyúljak a gatyájába, meg gomboljam ki a felső gombot a blúzon, vagy nyalogassam a számat, mert ezek nekem túl közönségesek.
2013. márc. 20. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, kapd elő a mobilod és kérd meg, hogy írja be a számát, ha kérni miért, mond, hogy csak mert azt mondtad, innen beindul majd a beszélgetés.
2013. márc. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
odamesz es megmondod, hogy melyik filmet akarod megnezni es mikor ersz ra. A többi az ö dolga lesz. Es megadod a szamodat.
2013. márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen ezek jók, de ehhez nem vagyok elég bátor.
2013. márc. 20. 14:37
 4/9 anonim válasza:
Akkor szerezd meg a számát és írj neki sms be randikérvényt xD
2013. márc. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sehogy.. a férfiak annyira hülyék, hogy azt se veszik észre ha tálcán kínálod magad.. nemhogy a "női jelekből" értenének... hívd el randira, különben az életben nem lesz az egészből semmi.. persze lehet, hogy elutasít, hogy benéztél valamit...
2013. márc. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy ehhez bator, akkor ne is kezdj bele kapcsolatba, mert tuti lesz idöszak amikor magad alatt leszel.

Nem tudom hany eves vagy, de nagyon fontos amit mondok:

Nem a kortol es az eszedtöl fogsz felnött lenni, hanem attol, hogy batran viselkedsz, nehez helyzetekben tudsz dönteni es felvallalod a dönteseidet. Most meg amig szülök tamogatnak ezeket kerülheted, de elöbb utobb fel kell nöni a feladatokhoz es jo minel hamarabb elkezdeni. Lehet most hasra fogsz esni es ez neked a vilag veget jelenti jelenleg, de 20 ev mulva a fejedet fogod fogni, hogy "miert nem cselekedtem akkor".


Nem az a baj ha nem sikerül, az a baj ha meg sem probalod.


Sok sikert! Legy bator!

2013. márc. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a férfiak gyakran járnak, úgy, hogy egy a nő normál viselkedését is kezdeményezésnek tekintik, így nem tudják már megkülönböztetni mikor kínálja magát tálcán egy nő s mikor nem, ezért kell bátornak lenned, egy egyenes egyértelmű jelet kell adnod ha sikert akarsz elérni :)
2013. márc. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
"egy egyenes egyértelmű jelet kell adnod ha sikert akarsz elérni :)"-hát ez az, mi lenne az az egyértelmű jel? Ami visszafogott , nőies, nem tolakodó, de egyértelmű?
2013. márc. 20. 16:51
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem várjál, majd lépni fog ő valamit, ha akar.


hát elég furán is néznél ki, ha szád kezdenéd nyalogatni hirtelen. szerintem zavarba jönne tőle.


ha ő nem lép, akkor kérdezd meg, hogy van-e kedve eljönnie egy kávéra, mit csinál hétvégén. ő ebből már látni fogja, hogy akarsz tőle többet is.

2013. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!