Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha épp békávézok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha épp békávézok, és egy helyes csajszi elkezd velem szemezni de olyan mindenre elszánt, szempilla lobogtató módon mit lépjek? Szólítsam le, vagy küldjek vissza egy mosolyt, és drukkoljak hogy ő is a végállomásig megy? Ilyenkor mi a pálya?

Figyelt kérdés
Nemtom hogy ilyen szituban mit várnak tőlem, én max finoman elmosolyodok, azt víz, eddig még nem léptem oda, mert féltem hogy tolakodásnak venné így spontán vmi Közjárművön.
2009. okt. 14. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott ilyen lenni, ilyenkor röhögök egyet és hagyom a francba xD
2009. okt. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

van egy haverom mentünk a buszon egy csaj egyfojtában bámult minket nem tudtuk hovatenni a dolgot nem volt ronda sőőőt kifejezetten szép volt aztán haverom (nagy csajozós gép) aszongya "odamegyek lesmárolom" mondom neki "te beteg vagy" aztán átverekedte magát a tömegen na jó nem voltak olyan sokan aztán se szó se beszéd lekapta ez tavaly volt és még mindíg járnak


szóval nincs mit veszíteni fifti fifti hogy kapsz pofont de néha megéri...

2009. okt. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát nemtom ha egy konkrétan gyönyörű lány néz rám kéjelegve, azért ott szívesen bevetem magam, de én azon vagyok teljesen kész, amikor tudod mész valahol, és elsőre csak egy szőke csíkon csillan meg a szemed, aztán jön vele a úvépajzs rajta egy bigével, és amikor már olyan 15 méteren belül van egészen szolidan túrja csak meg a haját és dobálja a nyakán a fejét és persze csak úgy fért el, hogy szorosan neked súrlódottXD Na én ettől szoktam hangosan felsírni:D
2009. okt. 14. 23:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Most leírtál egy feleség és családanya "alapanyagot". Ezt a csajt bármikor fel tudod szedni,nem kell vele sokat agyalnod!Hajrá!Felsírni ráérsz reggel,amikor meglátod smink nélkül :D
2009. okt. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát nemtom te hova jártál szülőire, de én spec a plázakrvára gondoltam mint természeti jelenség, és ebben a kategóriában én még nem láttam háztartási családanyát:)
2009. okt. 15. 00:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Erre céloztam én is,csak az ironiát nehéz írásban érzékeltetni. :) A többivel ezekszerint egyetértesz. :) :P
2009. okt. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát fiúk,csúcs,amiket írtok!Szétröhögtem magam!"felsírok..."

Amúgy tényleg 50-50% esély van arra,hogy bejöjjön a dolog.Van olyan,amikor azért szemezik egy nő vkivel,mert húzni akarja az illető agyát.Elég szemét dolog ez,de végül is ez egy játék/,mármint a szemezés/.Mennyivel hamarabb eltelnek a percek a büdös,zsúfolt buszon ilyen élmények mellett!Ugye? 26/L

2009. okt. 15. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Mi, férfiak nem veszíthetünk semmit. Könnyűpálya. Ne habozz, cselekedj! Bármit. Menj oda, köszönj egyet, mutatkozz be, mond, Sanyi vagyok. És csak nézd. Már ott a labda, les ami lesz.
2009. okt. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A pár napja reggel felszállt egy csaj a buszra, egyből bemért és elém állt háttal nekem. Kifolyt a szemem olyan segge volt! Két megállóval odébb már tele lett a busz, tömörödtünk, nemsokára olyan merevedésem volt, hogy a telefon eltört a zsebemben. :D Neki is tetszett, nézegetett is hátra rendesen, meg persze kanyarban az oldalerők közösüléshez hasonló mozgást kölcsönöztek neki, amitől egy idő után mindketten elnevettük magunkat :D
2009. okt. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
xDDDDDDDD
2009. okt. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!