Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki? többi lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? többi lent!

Figyelt kérdés
Az egyik oszt. társamról van szó, aki nekem nagyon tetszik. Már egy csomószor láttam, ahogy bánul órán, vagy amikor szünetben a haverjaival hülyéskedik, elég sûrûn rám pillant...viszont amikor közel vagyunk egymáshoz kerüli a szemkontaktust...néha szoktunk beszélni, de sose mesèl magáról inkább csak kérdéseket tesz fel, olyanikrók, h milyen egyetemre mennék stb. Szerintetek lehet nála esélyem, vagy a nézés ilyen formában semmit se jelent?
2013. márc. 20. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, lehet
2013. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Velem is ugyan az van csak en fiu vagyok szoval hidd el lehet nalla esejjed
2013. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, elég valószínű:)
2013. márc. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!