Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan lány a környeze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan lány a környezetetekben, aki átalakuláson ment keresztül, előnyére változott? Pl. Lefogyott, szebb frizurát kezdett el hordani. És rájöttetek, hogy ő így már egy jó nő.

Figyelt kérdés
Elkezdtetek másképp viselkedni vele, nőszámba venni? Milyen sztoritok van ezzel kapcsolatban, ha van?
2013. márc. 20. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
volt ilyen.
2013. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

És min változtatott az a lány?

Hogy viszonyultatok ti, fiúk hozzá? Arra gondolok, hogy pl. míg rondább volt, a háta mögött nevettetek-e rajta, és ahogy megszépült, nem szégyenkeztetek a korábbi viselkedésetek miatt?

2013. márc. 20. 21:45
 3/12 anonim ***** válasza:

Megváltoztam (más frizura, más fazonú ruhák, stb.)

Igen, onnantól nőszámba vettek a pasik, előtte le se sz@rtak.

2013. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lefogytam, jobban öltözködtem, fogfehérítés, és ezekkel az önbizalmam is nőtt. Meg is lett az eredménye.
2013. márc. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én "ilyen" lány vagyok.

Az egész általánosban kezdődött, bizonyos dolgok hatására bezárkózott lettem, ami azt eredményezte hogy meghíztam. 168/95 körül lehettem talán. Az osztályban nem voltak hú de nagy "barijaim", inkább elvoltam emberekkel hogy kibírjam. De közbe láttam hogy undorodnak tőlem ésatöbbi. Ez 5 éve volt. Azóta lefogytam, 173/70 vagyok, nem vagyok nádszálkarcsú most sem, de nézek ki valahogy legalább. Nagyon megváltoztam, vagy inkább úgy mondom folyamatosan változtam évekig, de most értem el arra a szinte hogy tovább már nem tudok (értsd: pár hónapig nem láttam valakit ő meg már meg se ismert utána meg ilyenek). Olyan stílusom lett amit szerintem senki nem képzelt volna el rólam. Senkivel nem tartottam a kapcsolatot akiket "csúnya duci" koromban ismertem, az utóbbi időkben kezdtek megtalálni facebookon és senki nem hitte volna hogy én vagyok, abból tudták hogy ugyanazt a becenevet használom mint régen ami meg nem egy szokványos becenév.

De ahogy eddig észrevettem mindenkinek az álla leesett mit változtam én 5 év alatt...sulin kívül is voltak akik már észre is vettek nagy megdöbbenések közepette.

Szóval igen, ennél a változásomnál mindenki nagyon meglepődött akiket évekig nem láttam, és ha ilyenekkel találkozom mindig mondják "hú milyen jól nézel ki, eszméletlen mennyit változtál, annyira húúú izzé ez megaz. Mondjuk ahogy akkor kinéztem nemcsodálom hogy milyen szépnek tartanak, azt nem nehéz lekörözni. Nagyjából ennyi.

2013. márc. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, a mostani barátnőm. Mondjuk ő személyiségre is változott. Régebben egy hallgatag, mogorva csaj volt, fekete ruhákban járt, feketével sminkelt, a haja semmilyen volt, csak úgy lógott. Láttam én, hogy szép csaj lenne gyébként, de egyáltalán nem vonzott, annyira negatív volt. Osztálytársak voltunk, de igazából 1 évig senkihez nem szólt, csak ha muszáj volt. Aztán szép lassan kinyílt, kiderült, hogy egy totál barátságos, türelmes, humoros, társasági ember, aki csak azért volt olyan zárkózott eleinte, mert a régi sulijából nagyon rossz emlékei voltak. Azóta az egyik legnépszerűbb lány lett.

És ezzel együtt külsőre is megváltozott, fazonra vágatta és befestette a haját, máshogy sminkel, ruhák terén próbálkozik a színekkel. Összességében nőiesebb lett külsőre.

2013. márc. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Gratulálok, nagyon ügyesek vagytok csajok! :)

Rajtatok nem vihogtak a hátatok mögött? Nem gúnyolódtak, amíg nem néztetek ki olyan jól? Nem jutott a fületekbe ilyesmi információ?

2013. márc. 20. 21:59
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el a válaszokat, de egyet tudok mondani: ha változol, és attól másképp viselkednek veled, akkor a kisugárzásod változik meg, önbizalmad lesz!


Én harmincas nő vagyok, a házasságom tönkrevágta az önbecsülésem, nem éreztem magam nőnek. Aztán kimondtam, hogy váljunk, és kivirultam. Külsőre SEMMIT nem változtam, csak jól éreztem magam a bőrömben, és egyszer csak azt vettem észre, hogy tapadnak rám a pasik. Hogy olyanok bámulnak meg, akikkel 10 éve barátok vagyunk, soha még csak rám se nézett, és egyszercsak nőként tekint rám. A saját magammal való kapcsolatom változott meg, és ettől változott a környezetemé is. Ismétlem: kívülről SEMMIT nem változtattam magamon.


Úgyhogy amilyennek magad látod, olyannak fog látni a környezet is. Ha jó nőnek látod magad, akkor hidd el, hogy mások is annak fognak látni!

2013. márc. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy kivirultál, de biztosan korábban sem volt előnytelen a külsőd.

Míg egy nőnek, ha nem jó a haja, az alakja, akár a sminkje, képzelheti magát akármilyen jó nőnek, amíg nem változtat magán, nemigen fog kelleni a pasiknak.

2013. márc. 21. 12:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Harmincasként, gyerekszülés után, genetikusan teltebb alkattal szerinted bombázó vagyok? Elárulom: nem! Teljesen átlagosnak mondható nő vagyok, nem úgy nézek ki, mint a saját öreganyám, de nem is vagyok olyan, mintha divatlapból léptem volna ki. Az utcán nem fordulnak meg utánam, de társaságban, néhány perc beszélgetés után már kapom a visszajelzéseket, hogy micsoda "kisugárzásom" van.
2013. márc. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!