Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Győz a józan ész és megpróbálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Győz a józan ész és megpróbáljuk elfelejteni az egészet?

Figyelt kérdés

Petting volt közöttünk, nem szobában, ágyban prnák közt! Én foglalt vagyok, ő meg össze vissza áll a csajokkal.

Bunkóság részemről de nem bírok neki ellen állni, a páromtól ezt a részét nem kapom meg, ha még is akkor 5 perc sincs és ez 2 havonta.

Viszont ennek ellenére szeretem a páromat!


2013. márc. 20. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert a pároddal már megszokottá vált, és most nagyon nem a te pártodon vagyok, ha ezt megteszed akkor K vagy. Vagy frissítsd fel a pároddal a dolgokat ha neked csak ez kell, vagy tisztességesen beszéld meg vele.
2013. márc. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Bunkóság részemről.." ez nem bunkóság. Bunkóság az, ha nem köszönsz vissza valakinek, pedig hallottad. Bunkóság az, ha idősek elé bevágsz a buszon.

De amit csináltál az nem az. Ez közel sem bunkóság. Csupán ribanc vagy. Mond el a párodnak, vagy hagyd a félrelépéseket és felejtsd el ami történt.

2013. márc. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor a párodat szex nélkül hagyod és 2 havonta egyszer lefekszel vele nem míg másokkal flörtölgetsz sőőt ágyba bújsz másik sráccal úgy hogy van barátod .Undorító egy dolog mondhatom ,miért nem beszéled meg a pároddal ha valami nem tetszik? Ha szerted a párod akkor nem másnál kell keresni a dolgokat hanem rávezetni a párod ,segíteni neki egy kapcsolat arról szól hogy segítsük egymást és tanítsuk nem pedíg arról hogy megcsaljuk,mert ez simán mondható megcsalásnak
2013. márc. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Fiu vagyok 23 éves.5 éve van párom.Én voltam neki az első.Ennyi idő után bizony esélyes hogy uj dolgokra vágyik.(amit én nem tudok neki megadni.pl:más férfi társasága).Ezesetben egy lehetösége van!Szakit velem.Ngyon fájna mert nagyon szeretem,de ez az egyetlen elfogatható és megérthetö lépés amit tehet ez esetben,amit lenyelnék és elengedném.De amit te csinálsz az megalázás!Megalázol egy embert,és ez elfogadhatatlan.Párod van?Nem mész félre!másra vágysz? szakitassz vele!
2013. márc. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érzed, ugye, hogy ez egy "kicsit" gerinctelen a részedről?

Ha valamit nem kapsz meg a párodtól, beszéld meg vele! Aztán döntsetek közösen, hogy hogyan tovább.

2013. márc. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!