Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Vajon vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Vajon vissza jön ő még hozzám? :/ Nemtudom elfelejteni.

Figyelt kérdés

Az van,hogy egy fiú még tavalyelőtt megtetszett,de ő nem is irt vissza semmi,nem léteztem számára, de tavaly ő hivott ki , mindig beszélgettünk mikor egyszer a szexről volt szó,ugyebár meg is volt mivel annyira vonzódom hozzá(stb) hogy megtettem. De miután megvolt nem is hívott,nem is írt,sőt haverom hívta az én telefonomról és nemvette fel mert azthitte én vagyok az és kikapcsolta a telefonját, mikor pedig meglátom hogy más lánnyal van vagy más lány képét kedveli(tudom..hülyeség) de én nagyon féltékeny vagyok ! Félek ráirni vagy kihivni..Csak szexre akart?


KOR NEMSZÁMIT. IDÉTLEN VÁLASZOKAT NEMKÉREK


2013. jan. 7. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, csak arra, pontosabban arra is csak egyszer.
2013. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak szexet akart bizony.
2013. jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:( . mitcsináljak hogy felejtsem el ?
2013. jan. 7. 21:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát téged se az eszedért szeretnek...


Igen, csak arra kellettél neki.

2013. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok hülye -.-" ha arra célzol.
2013. jan. 7. 21:43
 6/9 anonim ***** válasza:
A kesze-kusza fogalmazásod alapján max 14 évesnek tippellek. Nyugodj meg ennyi idősen simán túlteszed magad ilyesmin, jövő héten majd másba leszel szeremes.
2013. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
érdekes.tavaly nyár óta más senkibe nem voltam szerelmes csak belé. pont jövőhéten fogok másba szeretni
2013. jan. 7. 21:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már szegény kérdezőt békén! Szerintem a pasi is szemét volt, hogy kihasználta a kérdezőt. Mert normális esetben én nem használnék ki olyat, akit nem szeretek, mert ez rohadtul nem fair a másikkal szemben. Azonkívül még vissza is kaphatom az élettől akár százszorosan. Szóval nem csak a kérdező a hibás, hogy megfektették és jól otthagyták (habár te is hagytad magad, ami viszont hiba volt).


Azt viszont én sem értem kérdező, hogy, ha nem keres a pasi, akkor mit vársz még? Nem könnyű elfelejteni valakit tudom, de inkább próbálj másra koncentrálni és keresni egy normális, rendes pasit aki szeret és megbecsül. Ezt a barmot meg hagyd a fenébe.

2013. jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akit ki lehet használni, ki is kell.
2013. jan. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!