Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Rossz, letört fogakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Rossz, letört fogakkal vagy fogatlanul rondább egy fiú?

Figyelt kérdés
Nincs pénz koronára vag ykihúzatom vagy szenvedek letört, meggyengült zománcú fogakkal. Annyira nem látszik, csak, ha nagyra nyitom a szám, úgyhogy a nevetésnél is vigyáznom kell már.
2013. márc. 21. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom, nálam a fogatlan vagy letört fogú fiú kizárt, már ha látható helyen van neki.

Nekem ez kiábrándító valahogy.

2013. márc. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

LOL, húzasd ki és csináltass protkót, teljes alsó felső műanyag alaplemezest. XD


Haver, ne foglalkozz a lányokkal, gyűjts pénzt és csináltasd meg a fogaid!

2013. márc. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én fogtechnikusnak készülök, lehetsz az első kliensem :D
2013. márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Aztakurv@ XD Hány éves vagy? 60?? xDD Egyiket se szeretjük ;)
2013. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem genetikailag mind kihullik 30-40 közt... Amúgy instant vesztesz ha csak minimálisan is szabálytalan a fogsorod. Manapság csak a tökéletes minőségű és méretű fehér szabályos fogsor a beugró. Pici hiba és véged!
2013. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ivilicious ***** válasza:
nálam is kiábrándító,de,ha alapból ne lehet észrevenni, és nem sárga a fogad ,akk talán. kényes vagyok a fogra
2013. márc. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem az összes csontom sárga... így a fogak is...
2013. márc. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szomorú vagyok. De ennek ellenére már három lánnyal is smároltam és ők nem vették észre vagy csak nem szóltak. Unokatesómnak is rohadnak és ő még bátran mer vigyorogni is és mindig van jó nője, igaz ő ilyen nagy társasági arc én meg inkább csendes, komoly, félénkebb srác vagyok.
2013. márc. 21. 15:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a hegyes fogam van elöl ferdén eltörve ,még anno lefejeltem a földet félbetört elmentem a fogorvoshoz aki gyökér kezelte és ideiglenesen betömte és mivel oda már műfog kéne és 18 ropimba fájna így hagytam az ideiglenes tömést idővel igaz hogy kikopott de nem tudok mit tenni amíg nem lesz felesleges pénzem hogy megcsináltathassam ... Eleinte rossz volt és nem mertem a barátnőmre rámosolyogni de ő azt mondta hogy nem érdekli hogy le van törve csak mosolyogjak mert azt szereti, pedíg látta is :$
2013. márc. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ebböl ma màr nem kell lelkiismereti kérdést csinàlni hogy valakinek igaziak vagy nem a fogai! Én szàjilag elmehetnék topmodelnek tökéletesek a fogaim még a csalàdombol sem tudja mindenki hogy nem igaziak. Sokan meg is dicsérik hogy milyen szép fogaim vannak . Na az igazsàg az hogy pl felül 3 sajàt fogam van a többi implant. Én soha nem engedtem tömögetni a fogam nekem ne fàjjon. Ugy voltam vele gyszer szenvedek de utànna szép és jo legyen. 35 vagyok amugy és sajnos vagy nem sajnos ez genetika. De én semmi különbséget nem érzek az eredeti és implant fog közt csak az implant szebb. Egyszóval tök mindegy hogy igazi vagy sem csak legyen és szép legyen! Az anyagias lànyoknak meg még lehet vonzo is hogy nemcsak a garàzsban hanem a szàmban is van egy autó àra! :))))
2014. márc. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!