Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok fészbukos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok fészbukos profilkép alapján milyen lányra érdemes ráírni? Kinek van már ebben tapasztalata?

Figyelt kérdés
Már egy ideje próbálkozom fészbukon is, ráírok lányokra, nem igazán hatékoony a dolog, de egy csajjal már szép dolgokat összehoztam, viszont annak már vége, már csak barátok vagyunk. Azóta nem igazán jön be a dolog, nem találom azokat a debreceni csajokat, akiket én jellemre keresgélek. Úgy értem, hogy valahogy nagyon el vannak szállva típusú csajoka tfogom ki folyton, pedig már próbáltam olyanra is ráírni, aki nem is nézett ki olyan szépen, kihívóan, de valahogy ez sem igazán hatékony, a legtöbb csaj eléggé zárkózott. Nem szeretnek ismerkedni. Én meg nyitott vagyok az ismerkedésre bárhol, bármikor, bárkivel és ezért fura nekem ez a zárkózott magatartásmód. De nem adom fel, egyszer csak megtalálom a különleges lányt, akit keresek. :D

2013. márc. 21. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj élőben! Vagy 20 év múlva ha kérdezik a gyerekeitek, hogy hogy ismerted meg anyut, akkor azt válaszolod, hogy megbökted facebookon?
2013. márc. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd már el a facebokot, ott a pedofilok ismerkednek, maradj kint az életben.
2013. márc. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előző kettővel egyetértek. Igen, élőben sokkal jobb ismerkedni. Ráadásul a profilképek alig árulnak el valamit a lányról, és sokszor másak facebookon mint a valóságban.
2013. márc. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kedvencem, amikor profilképnek kitesz csak az arcáról képet, aztán a valóságban meg olyan kövér, mint egy anyadisznó. Ezek trükkös lányok, ha már a facere vetemedsz, mindig egész alakos képű lányra írj, de mint mondtam, élőben próbálkozz.
2013. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Olyat már én is kifogtam hoy csak a feje látszott, aztán amikor egész testest kértem, akkor kiderült, hgoy erősen elhízott kategória. Pedig nekem sok lány tetszik, de kivételesen a túlsúlyosak nem vonzóak száőmomra, igaz én is csak girnyó vagyok, jobban vonzódom a saját fajtámhoz. :D

De élőben meg nem érnek rá a lányokmindenki siet valahová az a baj, pedig annyi kis édes, cuki lány van. *-*

2013. márc. 21. 19:43
 6/6 anonim válasza:
neharagudj, de te hány éves vagy?:D
2013. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!