Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol érdemes keresgélnem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes keresgélnem, ha ilyen barátot szeretnék? (16/l)

Figyelt kérdés

Nem is tudom,hogy mondjam,nem vonzanak ezek a tipikus alfahímek,pedig már minden tele van velük,és sajnos a helyesebb srácok mind ebbe az irányba haladnak külsőre is lassan,de főleg belsőre. A szolidabb fiúk az eseteim,azok,akik nem akarnak mindig más csajt,nem nagyképű egoista barmok,és fontos nekik,ha valaki hűséges hozzájuk. Akiknek nem csak a külső a fontos(nem,nem vagyok bányarém,nem ezért írom),hanem az is számít,hogy a lány mennyire ragaszkodik hozzájuk,mennyire szereti őket,vagy hogy mennyire művelt. Szóval valami olyan kapcsolatot keresnék,aminek kelke is van. Nagyon kevés ilyen fiút ismerek,de azok is vagy foglaltak,vagy észre se vesznek.:/

16/L


2013. márc. 21. 16:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Itt vagyok pl én :)
2013. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Itt vagyok.Csak kicsit idősebb vagyok mint te.Es nagyon messzire lakom :D
2013. márc. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmész egy buliba ne azokat nézd akik minden áron fel akarják hivni magukra a figyelmet,hanem akik nézik hogy az ilyenek mit csinálnak.
2013. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Egykorúak vagyunk és nem tudom,hogy milyen messze laksz tőllen :P
2013. márc. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló nagyon teper:)
2013. márc. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hmm én 17 éves vagyok, és a leírtak nagy része igaz rám...De valahogy mégsem veszem úgy észre,hogy ezek a pasik kelendőek lennének/lennénk :)
2013. márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ezzel egyezem. Mostanában a csajok csak a kigyurt fiúkra buknak,a többi nem is érdekli őket attól függetlenül hogy ismerik-e vagy nem....
2013. márc. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

(6os vagyok)

Utolsóval teljesen egyetértek!

2013. márc. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
én férfias vagyok, helyes pasi bp élek nem vagyok alfahim sem emos !ahol kell ápolom testemet ......olyan részeken de öltözékem és meg jelenésem testfelépitésem nem ratyi forma ha nem egy férfi kinézetem van .
2013. márc. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nem biztos,hogy messze laktok.:) budapesti vagyok.:) Köszönöm az eddigi válaszokat!:))
2013. márc. 21. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!