Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol érdemes keresgélnem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes keresgélnem, ha ilyen barátot szeretnék? (16/l)

Figyelt kérdés

Nem is tudom,hogy mondjam,nem vonzanak ezek a tipikus alfahímek,pedig már minden tele van velük,és sajnos a helyesebb srácok mind ebbe az irányba haladnak külsőre is lassan,de főleg belsőre. A szolidabb fiúk az eseteim,azok,akik nem akarnak mindig más csajt,nem nagyképű egoista barmok,és fontos nekik,ha valaki hűséges hozzájuk. Akiknek nem csak a külső a fontos(nem,nem vagyok bányarém,nem ezért írom),hanem az is számít,hogy a lány mennyire ragaszkodik hozzájuk,mennyire szereti őket,vagy hogy mennyire művelt. Szóval valami olyan kapcsolatot keresnék,aminek kelke is van. Nagyon kevés ilyen fiút ismerek,de azok is vagy foglaltak,vagy észre se vesznek.:/

16/L


2013. márc. 21. 16:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
ha bp vagy holnap fusunk össze mivel rossz az idő gyere el nállam !
2013. márc. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem hanyagold a sulit, a szórakozóhelyeket, és a plázákat, inkább keress az olyan helyeken, ahová a szolidabb fiúk járnak pl: ifjúsági könyvtár, színház, éttermek, szállodák bárjai, bálok. Kereshetsz sportpályákon is, de ne a kigyúrtat fogd ki. Vagy táncsulikban.

Ui: sajnos nem budapesti vagyok.

18/F

2013. márc. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok és BP-re járok fősulira, szóval még akár össze is futhatnánk. 20/F
2013. márc. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát én is ilyen vagyok :D nekem sem volt még csajom inkább az életcélommal meg a tanulással foglalkozok persze van szórakozásom de nem az hogy eljárok bulikba és leiszom magam :D 15/F
2013. márc. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
hát én is ilyen vagyok. és engem meg is talált a mostani barátnőm akivel 2 éve együtt vagyunk. ő írt rám hogy lenne-e kedvem sétálni. (persze akkor még nem voltam szerelmes, de kb 2 találka után beleszerettem) szóval kb nézz ki valakit akin látszik h nem nagyképű stb és kezdeményezz, mert az iylen tipusu fiuk nem igen keresnek s nem kezdeményeznek
2013. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Na már megint egy értelmes távoli lány, aki engem akar... :/ mindenki messze van, itt meg senki sincs... :/
2013. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kár, hogy pesti vagy, ilyesmi lányt keresek már rég magam mellé. De örülök, hogy vannak még ilyen lányok is, mint Te. :)
2013. márc. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Talán ha nemcsak a legjóképűbb srácokat vennéd észre, több ilyet találnál.
2013. márc. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon ismerős... :/ (még a Budapest is ><). Fiúknak meg üzenném, hogy igenis, sok ilyen lány van még...csak nem mi vagyunk a többség. Én abban reménykedem, hogy egyetemen majd (remélhetőleg) találok ilyen fiúkat is, nem csak a szöges ellentéteiket. :( (csak addig még másfél év nekem...) 18L
2013. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen nem merem azt mondani itt vagyok én. Elsősorban azért, mert művelnek művelt vagyok, ugyanakkor szeretem a verseket, színházba járni stb. És nincs sikerem a nőknél... Pedig nem vagyok csúnya és nem vagyok se egoista se nagyképű se nyomulos stb...
2013. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!