Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira mit lenne jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira mit lenne jó felvennem egy ilyen szereléshez? L/16

Figyelt kérdés

Első randira egy állatkertet terveztünk. 1 hét és mindjárt, itt van. :/

Az az igazság h. szeretnék kényelmesen, de nőiesen felöltözni.

Azt nem tudom hogy milyen cipőt vehetnék fel egy egész napos sétáláshoz. :/

Egy ilyen kabát lesz rajtam sötét zöld színben:


[link]


Egy kék farmer cső gatya, egy zöld sál, de a cipő.... csak ilyen sport, deszkás cipőm van. de az túl slampos szerintem. főleg egy ilyen kabáthoz, és nem is nagyon nőies. De én szeretnék az lenni, nem magassarkúban menni és kényelmes cipőben sétálgatni. Ötletek? Milyen cipőben mehetnék? Balerina cipő kizárva mert lehet esni fog a hó.

Most valami ilyen cipőm van. Ezt venném fel hozzá.

De ez nem nagyon illik ehhez az elegáns nőies zöld kabáthoz. Mit ajánlotok nekem?? Mi legyen?


[link]


(Még arra is gondoltam hogy addig veszek egy cipőt. DE mi illik ehhez??)


Fiúk!! Ti mit szólnátok egy ilyen szereléshez első randira? Nagyon nagy baj ha egy nő nem annyira nőies? Pl. nincs rajta szoknya, és magas sarkú?

Előre is köszönöm a válaszokat.

16/L


2013. márc. 21. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"1 hét és mindjárt, itt van."


Hú, hallod, hát az tényleg mindjárt itt van...

2013. márc. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igen... ha pl. neten veszek egy cipőt akkor nem biztos hogy addigra ki ér... és köszönöm. de nem ez volt a kérdésem. :)
2013. márc. 21. 19:09
 3/15 anonim válasza:
Nyugi, én is a méregzöld szövetkabáthoz neonkék-pink-neonsárga (edző)cipőt vettem fel (randira) és még meg is dícsért a srác szal ha nem vmi mindent fikázó ember akk nyugodtan :)
2013. márc. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Előző vagyok. Cipőt a randi miatt ne rendelj újat csak ha már amúgy is tervezted!!
2013. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Csizmád nincs is? Hiszen ha leesik a hó akkor simán beázik ez a cipő és valljuk be nem túl kellemes lefagyott lábakkal sétállni :D
2013. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

előző vagyok

de egyébként pedig add önmagad

2013. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
19:11-es vagyok (megint :D) Na igaz ha esik a hó csizma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
2013. márc. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
DE van csizmám is.. csak hát... az se biztos h, le esik a hó :D ha pl. madár csicsergéses, szép, meleg tavaszi nap lesz?? milyen lesz egy bunda csizmában mászkálni?? :D nem lesz furcsa? :) Ohh kedves második. nagyon megnyugtattál. :) ez most nagyon megnyugtató volt. :) nem szerencsére nem fikázó srác. egy falusi kedves, fiú. :)
2013. márc. 21. 19:16
 9/15 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok

szerintem nyugodtan vedd fel azt cipőt ha nem esik a hó

2013. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vegyél hozzá egy bokacsízmát. A lapos is tud elegáns lenni.
2013. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!