Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom 190 cm, én pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom 190 cm, én pedig 165 vagyok, akkor hány centis magassarkút kell felvennem ahhoz, hogy értelmesen nézzünk ki egymás mellett egy estélyen? (Én vagyok a nő, még mielőtt valaki betrollkodna. )

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ekkora különbségnél felveheted nyugodtan a lehető legmagasabbat, amiben még tudsz járni. :)
2012. dec. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon nagy, ugye? Kicsit kényelmetenül is érzem magam miatta... :-)
2012. dec. 15. 22:31
 3/12 anonim ***** válasza:
30cm-es jó lessz:)
2012. dec. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia én is 190 centi vagyok és volt hasonló magasságú barátnőm mint te és engem sose érdekelt, hogy milyen magas és nem foglalkoztam azzal hogy mit gondolnak mások. Szerettük egymást az volt a lényeg
2012. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vészes a 25 cm különbség. De ha te nagyon kényelmetlenül érzed magad miatta, akkor hordj hétköznap is magas sarkút! Utcára persze nem kell mindig 10 cm feletti tűsarkú, csak valami kényelmes és közepesen magas sarkú. ;)
2012. dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazából nem a szeretetről van szó, mert szerelmesek vagyunk mindketten. Ő nem bánja a "magasságkülönbséget" se, azt mondta nekem egyszer, hogy imádja, hogy sokkal alacsonyabb vagyok nála, mert férfiasabbnak érzi magát tőle.. De! engem kicsit kiakaszt, hogyha mondjuk együtt kocogunk és (szerintem) úgy nézünk ki, mintha a huga lennék. :-D Nálatok a barátnőd sose panaszkodott erre?
2012. dec. 15. 22:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem sose panaszkodott elfogadta a helyzetet és kész
2012. dec. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak én vagyok paranoiás akkor. :D
2012. dec. 15. 23:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nézhettek ki hülyén egymás mellett.Nem ti vagytok az egyedüliek,ahol van "pár" centi különbség,tehát nem új látvány..:D Ne érezd magad hülyén:)
2012. dec. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az vagy

te ne foglalkozz ilyenekkel

ha meg szóba hozza vagy zavarja akkor dobd ki

2012. dec. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!