Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bizonyos nőtípusok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos nőtípusok miért állítják be magukat "rendes" lánynak, amikor valójában k*rvák?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy 23 éves lánnyal, aki folyton arról áradozott, hogy milyen érzelmes, mélyérzésű, kedves, rendes lány. Én felismertem a naivitását, és megkérdeztem hány pasival volt. 8 egyéjszakás kapcsolatról beszélt és még pár hosszabb kapcsolatról, de rendszeresen kihasználták. Az ágyban gyakorlatilag mindent bevállal + naiv és amikor közöltem vele, hogy ne haragudjon, de nem szeretnék vele kapcsolatot, erre küld nekem 3 meztelen combfixes képet a mailemre.

Pont Ő, aki áradozott hogy milyen érzelmes, mégis ilyen eszközökkel akar pasit fogni?


2013. márc. 21. 23:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy látja magát...
2013. márc. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

mert a nők önmaguknak is hazudnak.

amit meg mondanak az mindig is fenntartással kezelendő.

gyakorlatilag semmit sem jelent mit mondanak.

2013. márc. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%
Ezért ne higgy egynek sem!
2013. márc. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
"Rendszeresen kihasználták." Persze. 8 egyéjszakás kapcsolatot vallott be, a többiről szemérmesen hallgatott. Kihasználni meg csak azt lehet, aki hagyja magát. A szexhez is ketten kellenek, és ha ő nem adja oda magát, akkor nem tudják "kihasználni". Ennek a lánynak szerintem nem sok realitásérzéke van, de még az értelmessége szintjét is megkérdőjelezném. Röviden szólva annyit mondhatnék, hogy szereti a f*szt, és lehet, hogy mindegy neki, hogy kivel, csak legyen. Sajnos vannak ilyenek, és ha valami rosszra fordul, akkor "természetesen" ők sose tehetnek semmiről.
2013. márc. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tükröm, tükröm.... Ezen csak nevetni tudok.
2013. márc. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Antonius Caepio ***** válasza:
54%

Ez nem feltétlen csak a nőkre igaz.


Szerintem egyébként az az oka, hogy ezeket a különféle attribútumokat ("mély érzésű", "kedves" stb) máshogy látjuk. Adott megnyilvánulásokban, cselekvésekben nem biztos, hogy ugyanazt látod, mint valaki más. Én mondjuk óvatos vagyok az olyan emberekkel, akik ennyire lobogtatják eme tulajdonságaikat, mert számomra ez nagyon hiteltelen. Például egy kedves ember szerintem nem tudja magáról, hogy kedves, mert egyszerűen ő csak ilyen. Ilyen a természete és kész. Aki ilyenekről áradozik, mint a leírásban szereplő hölgy, az fenntartással kezelendő.

2013. márc. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! mind a két oldalon van ilyen,

a beszélgetést ill az ismerkedést röviden vázoltad, lehet nem vetted észre ő csak szexre keresett ezek szerint

Te most beszéltél egy lányról, erre egyből befutottak a nagy általánosítások, nem tudom miért, ők tudják

ha mindig általánosítunk megette a fene

amiket leírtál, hogy ő milyennek mondta magát, hát ez eleve rosszul kezdődik, legközelebb Te mérd fel a levélből milyen a másik, mert lehet következtetni sok mindenre egy levélből N

2013. márc. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%

Mutass már nekem egy tökéletes embert! Aki őszintén megmondja mi a helyzet vele azokba nem szeretnek bele. Csak az vonzó aki a tökéletesség illúzióját tudja kelteni és játssza a szerény lányt. Párkapcsolaton belül alap dolog, hogy szinte mindent bevállal valaki ha nem aberrált a partnere.


21/N

2013. márc. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

nekem az is megfordult a fejemben -ne nevessetek-, hogy lehet hogy prosti. mondott ilyet, hogy külföldre akar menni mert elege van, meg eddig állás nélkül volt de pár hónap után saját lakásban él, meg ezek a képek is...

komolyan eltűnődtem van rá sansz hogy nem ápolónő hanem más a foglalkozása

2013. márc. 21. 23:32
 10/14 anonim ***** válasza:
Mély érzésű....persze...a pöcegödör is mély...hagyjuk már az álzent dumát. Öltözzön fel rendesen és irány betonozni na akkor elhiszem hogy méltó társ és mindenre képes. Combot villantani nem kell se IQ sem tudomány.Olcsó egybites az is, de most nem jött neki össze...
2013. márc. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!