Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sose lehet tudni valójában mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose lehet tudni valójában mi van ilyenkor? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés

Vannak fiúk akik nem szeretik ha egy làny nyit feléjük

Vannak fiúk akiket ez nem zavar

Vannak fiúk akik örülnek ennek mert mondjuk csak félénkek

Van egy szituáció (tegyük fel) a fiú nem nagyon lép ezért a lány tesz valamit, azért nem lép mert félénk vagy egyszerűen nem érdekli őt úgy a lány...ez tök rossz mert szegény csaj mi van hogy ha probálkozik folyton mert azt hiszi jajszegény biztos félénk meg adom a jelet...oké lehet érezni többnyire(!) ,hogy bejön-e az emver a bizonyos személynek de vannaj esetek amikor rohadtul nem lehet tudni hogy mi van...mièrt nem olyan egyszerű hogy a fiúk ha akarnak akkor rendesen kezdeményezzenek vagy ha semmit nem akarnak akkor egyenesen megmondjak egy csajnak. Fiúk mi a véleményetek a kezdeményezésről?



2013. márc. 19. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Az életben nem minden világos és egyértelmű ééés mindenki azt csinál amit akar! Vannak zsákbamacska helyzetek, ez van. Kezeld, ahogy neked tetszik.
2013. márc. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Most mit kell itt tulbonyolitani mindent. Nekem volt már olyan h a lány kerek perec megmondta h bejövök neki. És innentöl kezdve van két válasz. Igen és nem. Ez szerintem teljesen korrekt és nincs mellébeszélés.
2013. márc. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ASOT ***** válasza:
1-es és 2-es jól mondja.
2013. márc. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen köszi. De tényleg hogy álltok a kezdeményezéshez?
2013. márc. 19. 18:25
 5/8 ASOT ***** válasza:
Előbb áruld el te, hogy , hogyan állsz a kezdeményezéssel.
2013. márc. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nem nyomulok!és igazàból nincs is túl sok önbizalmam szóval ha teszek valamit akkor azt nagy megfontoltságból teszem :p mindegy szóval úgy hogy csak annyira hogy "jelzésképp" szóval iúgy hogy lassa hogy én keresem de ha nem latom a lelkesedeset akkor nem zaklatom tovabb...szoval nem akarok nyomulni
2013. márc. 19. 18:40
 7/8 ASOT ***** válasza:

Na az általában elég is, ha a pasi kap pozitív visszajelzést, és szimpatikus neki a lány, és nem félős anyámasszony katonája akkor odamegy a lányhoz és kezdeményez.

De az is öröm ha a lány megy oda persze ez nem sűrűn fordul elő ahogy tudjuk :)

2013. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De akkor nektek is elég jó hogyha ti utánatok egyszer csak a lány is jelentkezik és nem úgy hogy "kìvánlakimádlaklégyazenyémbébi" hanem hogy csak olyan simán :D mert én pl beszélek egy sráccal vegyünk egy 10 alkalmat és négyszer ő keresett egymás után ötödszörre én..aztan megint ő és tizedikre én ':) szóval erted....:p
2013. márc. 19. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!