Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 33F. Van egy haverina, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The Real Speiser kérdése:

33F. Van egy haverina, aki egyre jobban tetszik. Most mi legyen?

Figyelt kérdés
Eddig nem tudom, hogy miért nem vettem észre, hogy mennyire szép, okos, kedves, vicces. Elhívhatom valahova vagy ezzel csak elrontom a jól működő haverságot? Szeret teszkózni, de sajnos cigizik.

2013. márc. 22. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most azt szeretnéd hogy demokratikusan megszavazzuk hogy elhívd-e randizni?
2013. márc. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sztem eloszor bokolj neki ilyesmik, es figyeld hogy reagal. Ha nem veszi a lapot akkor hagyd
2013. márc. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát, ha van tapasztalat ilyen téren, akkor a szavazatok is jók vagy egyéb ötletek.
2013. márc. 22. 09:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Szeret teszkózni? :))) Régebben volt vmi vicc ezzel a teszkózással kapcsolatban. Erre utaltál? :) Egyébként én elhívnám!
2013. márc. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem jól olvasok az emberi reakciókban, a franc se tudná egy bók után, hogy pozitív vagy negatív a visszajelzése.
2013. márc. 22. 09:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem is mondtam hogy egy utan :D Csak adj neki jeleket hogy bejon neked, es figyeld. Lelehet azt venni, hogy ha nem tetszik neki az otlet, persze mehetsz fejjel a falnak rogton, aztan vagy bejon vagy nem :D
2013. márc. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Szeret teszkózni"


Ez tényleg komoly? Tényleg vannak ilyen igényű emberek?

2013. márc. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hivd el egy randira, eleg erettek vagytok, hogy ha nem megy, akkor ez tönkre tenne a kapcsolatot.

33 eves vagy. Ez 16 eves problema.

2013. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne már ez 16 éves probléma??? Azért mert valaki túl van a harmincon, még ugyanúgy izgulhat egy ilyen dolog miatt!
2013. márc. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Angica0901 válasza:
Épp azért, mert már kellőképpen felnőttek vagytok, én a helyedben kezdeményeznék egy beszélgetést, amiben őszintén megmondanám Neki, hogy másként kezdek Rá nézni, mint egy "haverina"-ra, de nem szeretnéd, ha egy esetleges elutasítás a részéről, tönkretenné a jelenlegi, jó barátságotokat. Így nincs szükség jelekre, meg találgatásokra.
2013. márc. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!