Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még rajtam kívül, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül, aki attól fél, hogy sosem tud összejönni olyan lánnyal, aki igazán tetszik neki?

Figyelt kérdés
Nekem eddig mindig csak ilyen so-so barátnőim voltak, de rájöttem hogy nem akarom az életemet olyanok mellett elpazarolni, akik igazán nem hoznak lázba.. Akik viszont az ideáljaim, azoknál általában azt érzem, hogy nincs esélyem. Más is van így ezzel?
2013. márc. 21. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Van.
2013. márc. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De még mennyien vannak így;)
2013. márc. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem úgy mondanám, hogy "félek", csak egész egyszerűen nem tudom elképzelni sem másoknak vajon hogy jött össze az az életükben, hogy a szerelmük is viszonozza az érzéseiket. Fogalmam sincs :)

22L

2013. márc. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És az ilyen embereknek mi a sorsa? Egyedül maradnak, vagy végül beletörődnek, hogy nekik ez nem fog összejönni, és megállapodnak egy középszerű kapcsolatban? Esetleg kitartó kereséssel mégis megtalálják, akit keresnek?
2013. márc. 21. 11:01
 5/9 anonim válasza:

Ezzel én is így vagyok, egy ideig zavart, hogy kiteszem a lelkemet és még a végén azt sem tudják, mondani, hogy bocsi de nem. Miután ez már sokadszor fordult elő már egy ideje semennyire sem tud érdekelni, hogy mi lesz egyedül maradok-e vagy hasonlók. De ha ennyire sem képes a másik nem, (tisztelet a ritka kivételnek) akkor inkább egyedül is maradok és azt hiszem azzal jobban járok.

Komolyan a lányok sem tudják mi a jó nekik, ha kedves vagy udvarias és rendes az a baj, ha bunkó és lekezelő akkor meg az...

Aztán meg jön a sírás, hogy milyen bunkó az összes fiú...


Én meg erre nem akarom az életem pazarolni, hogy válaszra sem méltassanak...


Csak azt érzed, hogy nincs esélyed? Vagy próbálsz tenni érte, hogy legyen?

Ha még van türelmed és erőd akkor próbálkozz! :)


(A válasz eleje nem igazán a kérdéshez kapcsolódik, de valahogy kikívánkozott belőlem)

2013. márc. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Csak azt érzed, hogy nincs esélyed? Vagy próbálsz tenni érte, hogy legyen?

Ha még van türelmed és erőd akkor próbálkozz! :)"


Elég sokat teszek érte.. Régebben nem foglalkoztam a külsőmmel, most már elég jól nézek ki (kapok is róla visszajelzést). Ismerkedni is szoktam, mondjuk ami azt illeti, pont a fent említettek miatt, csak olyanoknál, akik ránézésre is kifejezetten tetszenek. Voltam már olyanokkal, akiknek a személyiségét "szerettem meg", de egyszerűen az nem ugyanaz, mint amikor valaki olyannal vagyok, akiért azonnal oda vagyok. És még jól is szokott indulni sokszor a dolog, de aztán valahogy sosem jön össze. De én se kapok rá soha értelmes magyarázatot, csak hogy "nincs meg a szikra" meg ilyen szintű baromságok.

2013. márc. 21. 11:40
 7/9 anonim válasza:

Lehet, hogy én értelmezem rosszul, de "az azonnal odavagyok érte" Attól még, hogy elképzeled, hogy milyen jó lenne ha ő sétálna melletted az utcán (mert tényleg jól néz ki) az egy dolog. Ha valaki jól néz ki lehet, hogy a személyisége kibírhatatlan.


Ugyanakkor azt is írtad, hogy volt olyan aki inkább belső értékeiben fogott meg, ezek szerint ő az a típus aki a "pazarlás"?


A külső megfog a belső megtart, szokták volt mondani, de a kettő csak együtt igaz.


Persze fiatalként(mondom én ezt 22 évesen) megteheted, hogy válogatsz és magasra teszed azt a bizonyos mércét, csak tudni kell mikor kell kicsit alább adni.

Persze, még utána is fennáll az, hogy akkor sem jön olyan akivel összejön...

Szóval lehet, hogy olyanra is érdemes időt "pazarolni" akire elsőre azt mondanád, hogy nem.

Sosem tudhatod.


Persze aztán majd utólag azt fogod látni, hogy az is pazarlás volt amire akkor épp nem gondoltad volna, hogy az...

2013. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7-es, félreértesz.. Nem kizárólag külsőről van itt szó (persze természetesen az is belejátszik).

Inkább úgy mondom, hogy akikkel eddig jártam, azoknak inkább az emberi értékei voltak erősek, és közelebb álltak az érzéseim a barátsághoz, mint a szerelemhez. Én pedig olyanra vágyom, aki valóban NŐKÉNT fog meg, akivel megvan az az adrenalinpumpáló, bizsergető érzés, hogy bolondulok érte..

Na és akiknél ezt éreztem, azoknál eddig még nem igazán volt szerencsém. Viszont én nem egy langyos, barátságon alapuló kapcsolatra vágyom így huszonévesen, hanem egy szenvedélyes szerelemre.

2013. márc. 21. 12:10
 9/9 anonim válasza:

Világos, nem vagyunk egyformák.

Kívánom, hogy találd meg azt akit keresel.


Szerintem a kettő nem zárja ki egymást, de mondom nem vagyunk egyformák.(7-es voltam)

2013. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!