Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan oldalak, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan oldalak, ahol kifejezetten természetes külsejű, rendes és visszafogottabb, lányokkal lehet ismerkedni? Mondjatok ilyeneket.

Figyelt kérdés

Tipikusan olyanokkal, akiket a legtöbb fiú nem tart vonzónak meg érdekesnek. Nem zavar ha különc vagy "béna", de az se, ha van testi fogyatékossága, lelki problémái, csak esze legyen, lelke, meg erkölcsi tartása.

Jó, azért nem árt, ha nem egy elhízott, drogos, fogatlan trampli.


Nagyon sok társkeresőt meg közösségi oldalt néztem, de kb mindenhol ezek a nagyszájú, festett, kihívó lányok vannak. Még a keresztény társkeresőkön is (nem vagyok keresztény de már fogalmam sincs hol keressek ilyen lányokat).


És kérlek, ne azon vitatkozzatok, hogy nem tetszik nektek az ízlésem, ismerkedjek buliban, meg én milyen vagyok, hanem a KÉRDÉSRE VÁLASZOLJATOK!


Köszönöm.



2013. márc. 21. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Persze, regisztrációnál van egy olyan szűrő, hogy csak a rendes és visszafogott lányok regisztrálhatnak...


Nincs ilyen oldal!! Mindenhova az regisztrál, aki akar!

2013. márc. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"Nincs ilyen oldal!! Mindenhova az regisztrál, aki akar!"


Aki járt már közösségi/társkereső oldalakon, azt tudja hogy ez hülyeség.

2013. márc. 21. 11:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, most túloztam, de akkor sincs olyan, hogy mondjuk a nagyszájú lányoknak nem engedik meg, hogy regisztráljanak.
2013. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

keresztény társkeresőkön, wtf


el tudom képzelni az ottani felhasználóneveket


papbacsi19cm

2013. márc. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vagy: keresemazangyalom XD
2013. márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó lenne már valami használható válasz...
2013. márc. 21. 15:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Használható válasz? Már mondtam, nincs ilyen oldal. Sokat kell nézegetni, ki kell szúrni az ilyen lányokat. Egyszer majd csak találsz hozzád illő lányt!


Amúgy elég sok lányra illik ez a leírás, például én sem vagyok nagyszájú, festett (annyira :P), kihívó.


De lehet, hogy jobban járnál ha élőben ismerkednél! És nem bulira gondolok. Kávézók, teázók, suli, munkahely, ahol megfordulsz. Járj nyitott szemmel és legyél bátor!

2013. márc. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tímea97 válasza:
Minden infót írsz ,de a kort azt nem furi!!! Vagy 0-tól ,120-ig mehet? Rendes lányok viszont nem mernek idegen emberekkel, ily módon ismerkedni! Ezek az emberek elég gátlásosak ahhoz! A fent említett emberek a saját környezetüket tartják a maguk számukra biztonságosnak. Am bocsi,kicsit gyanús,hogy csak elesetteket próbálsz behálózni!!!
2013. ápr. 22. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!