Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, tényleg ennyire más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg ennyire más az ízlésetek? Miért van az, hogy egy részetek kigúnyol, bántani tud csak, mert ronda vagyok, míg másik részetek meg épp ellenkezőleg rajong értem, helyesnek tart, lájkolja a képeimet is meg szeretne velem találkozni?

Figyelt kérdés
Én nem értem, azt hittem, hogy ronda vagyok, de már régebben is megfigyeltem, hogy volt olyan szép lány is, aki hátrafordult utánam és rám mosolygott, igaz többnyire az átlagos külsejű lányoknak jövök be, de tényleg volt már, hogy szép lánynak is bejöttem. Ez nekem oylan fura, míg az egyik lány nyominak, rondának tart, kigúnyol, megaláz, pedig semmit sem ártottam neki, addig egy másik lány szinte rajong értem, meg belém is szeret sokszor csak látás alapján. Bár szerintem a legtöbb lányból semmit sem váltok ki vagy jól leplezik, de pont ezért feltűnú, ha egy lány jobban megnéz magának vagy keresi a tekintetem.
2013. márc. 23. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahány ember,annyi ízlés.:) Ezért találja meg előbb-utóbb mindenki a párját többnyire.:))

16/L

2013. márc. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most ezen mit lepődsz meg? Nem jártál be biosz órára, és eddig azt hitted, az összes nőt futószalagon gyártják ugyanolyan appokkal egy gyárban? Gratulálok.
2013. márc. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt úgy nevezik, hogy "átlagos pasi". Van olyan lány, akinek bejön, van, akinek nem. A férfiak 60-70%-a ide tartozik. A valódi rondaságot, amilyen én is vagyok, onnan lehet felismerni, hogy nincs az a lány, akinek tetszenél, még sosem kaptál egy mosolyt sem, és csak undort tudsz kiváltani belőlük. Szóval örülj, hogy átlagos vagy.
2013. márc. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

olyan nincs, hogy valaki mindenkinek tetszik, de olyan sincs,hogy senkinek sem...

csak ezeket észre kell venni :)

2013. márc. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kinek a pap, kinek a papné. Én imádom a vöröset, mint hajszínt, valaki szerint egyenesen undorító és k*rvás. Van akinek nincs különösebb véleménye róla. Valaki egyetért velem, és neki tetszik.


Ugyanígy van ez a lányokkal is! Nem mindenkinek ugyanaz tetszik. :D Illetve még a kisugárzásod is benne lehet, pl. ha kedves srác vagy, és ez érződik is rajtad, a mosolyodon, akkor az aranyosabb lányoknak bejössz, míg a ribik csak röhögni tudnak rajtad.

2013. márc. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!