Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kéri el a telefonszá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kéri el a telefonszámomat?

Figyelt kérdés
Mindennap beszélünk chaten, de a számomat még nem kérte el már több mint fél éve! ismerem. Végülis nem nagy baj, csak furcsa.. Egyedül a találkozók érdekesek, mert előtte való nap kell lefixálni, szóval ha közbe jönne valami nem tudnék neki szólni, illetve ő sem nekem.

2013. márc. 23. 17:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Add meg neki te a számod, hogy keressen ott, úgy egyszerűbb.
2013. márc. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Mert félne hogy akkor hívnád mikor a barátnőjével éppen együtt vannak.
2013. márc. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem tiszta az embered, valami van a hátterébe amit rejt.
2013. márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Már azért sem, kíváncsi vagyok mikor kéri el.. Céloztam már rá, egyszer pl. korábban érkezett egy találkozóra valami miatt, mondtam neki, hogy hát ha meg lett volna számom, esetleg tudtál volna szólni, és előbb tudtam volna jönni. Még így sem kérte el :D
2013. márc. 23. 17:44
 5/23 anonim ***** válasza:

A második jól mondja.

A csávó nem tervez veled hosszú távra.

2013. márc. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy fukar, és attól fél, hogy akkor ott is kéne beszélnünk.. :D Pedig nem várnám el.
2013. márc. 23. 17:45
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Mert kocka.

El sem gondol odáig, hogy mi van, ha nincsen számítógép.

2013. márc. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Az oké,hogy érdekel mikor kéri el,de szerintem ismerkedj tovább és vele ne nagyon foglalkozz.

Valószínű több csajjal is el játsza ezt.

2013. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk elég ciki, amikor behal a facebook amikor már köszönnénk, olyan éjfél körül, úgy, hogy másnap fél7kor kelés.. Muszáj megvárnom amíg visszajön, hogy eltudjak köszönni, mégse léphetek csak úgy le. Na ilyenkor jó lenne egy telefonszám, hogy dobjak egy sms-t.
2013. márc. 23. 17:47
 10/23 A kérdező kommentje:
Mármint behal fél órára a facebook chat.
2013. márc. 23. 17:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!