Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17/F Csajok szükségem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bakos Alexander kérdése:

17/F Csajok szükségem van a segítségetekre! Ilyen paraméterekkel ti randiznátok velem? Feltétlenül olvassátok el!

Figyelt kérdés

Légszíves segítsetek kedves csajok!! 105 kg vagyok 172 magas

gyönyörű kék szemeim vannak de tényleg gyönyörű, nagyon szép hátrasimuló barna hajam van ,nagyon viccesnek érzem magam tényleg szinte betegesnek! És iszonyúan romantikus is vagyok! Tényleg szinte magamtól is megijedek hogy mennyire romantikus tudnék lenni! Nemzetközi gyerek birkózó bajnok voltam ezért nem vagyok olyan folyós mint a többi 105 kg-s ember, nagyon nagyon kedves is vagyok pl: mindig átadom a helyem az idősebbeknek a tömegközlekedési eszközökön meg mindenkivel iszonyú kedves tudok lenni erős vagyok férfias és óriási önbizalmam van! És ami még nagy előnyöm hogy soha nem csalnám meg a páromat csak komoly kapcsolatot akarok nem akarom kiélni magamat csak addig próbálkozni amég tényleg meg nem találom az igazit.Nem szoktam lerészegedni szinte soha! Nem tartom sok baráttal kapcsolattatot csak 1-2 vel inkább a család a fontosabb az unoka tesók,Nem érzem magam egyáltalán csúnyának tökre szép arcom van tényleg még lehet rá is mondani hogy pacek!Öltözködésemet illetve inkább a előkelő stílust kedvelem, keresztény vagyok de nem mélyen vallásos! Nem megyek be túl mélyen a vallásba szeretek szabadon élni nem ilyen vallásos hülyeként! És a negatívum: Van egy kis beszédhibám de nem olyan vészes csak pár szót nehezebben mondok ki mint egy normális ember,Nem vagyok vékony macis alakom van, Nem vagyok olyan túl gazdag hanem pont normális az anyagi helyzetünk. Arra lennék nagyon kíváncsi ha pl szép csinos lányokat megszólítanék az utcán vagy discoba hogy randiznátok e velem ha ezeket a dolgokat megtudnátok rólam?? Illetve köztetek csajok van-e olyan aki tényleg szereti a macis alakot vagy mindenki a vékonyakat szereti??? Meg a kockás hasat?? Léci írjatok nagyon fontos!!



2013. márc. 23. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Öcsém ha nincs ecset fejed és nem vagy páwa/swag/ meg ilyen egyéb szarok akkor esélyed sincs a mai kurv*kkal szemben.
2013. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves Alexander, tojáshéj a fenéken, hová ily serényen?:DD


Nyugi eljön majd a te időd..:D

2013. márc. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy képet küldhetnél :)
2013. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy?

Keresd meg azt, akinek Te vagy az esete!:)

2013. márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak én olvastam Bakos Alexandrát? :D
2013. márc. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A macis alakkal nincs bajom, csak a túl nagy önbizalommal ha az már zavaró mértékű, de ennyiből ez nem derül ki. Illetve a vallásosságod nem tudom miben nyilvánul meg, de lehet zavaró bizonyos helyzetekben.
2013. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

# 1/6

Utálom a Páwa stílusú embereket! Meg a többi hasonlót!!! Inkább jobban csípem a wajabb cigányokat, arabokat, négereket! Ő hozzájuk húzódom stílusban meg öltözködésben is néha néha!!!

2013. márc. 24. 04:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!