Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnak azok az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnak azok az emberek, hogy párkapcsolatuk legyen, akik az alábbi paraméterekkel rendelkeznek?

Figyelt kérdés

-kisvárosban élnek

-nem mozognak nagy társaságban (max hétvégente buli vagy még az se)

-épp nincs munkájuk

-nem valami szerencsések a szerelemben

...


Kort és nemet írhattok.


2013. márc. 7. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semmit
2013. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt, vásárolni menni! :)
2013. márc. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Változtatnék pár dolgon, elkezdenék barátkozni, nyitnék a világ a felé, és próbálkoznék. Vagy is én ezt tettem. :)
2013. márc. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerezzenek munkát, ha helyben nincs, akkor máshol (nagyvárosban, és mindjárt az 1. probléma is megoldódik), járjanak társaságba, ne akarjanak mindenáron pár találni, csak barátkozni, ismerkedni. Nem csak bulizni lehet járni, bármilyen társaság megfelel...
2013. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 fospuska ***** válasza:
62%

-munkát szereznek

-eljárnak társaságba és ismerkednek nem csak az ellenkező neműekkel

-a lehetőségeikhez mérik az igényeiket

-egy nagyvárosban is.

2013. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, kicsi kaktusz! ;)
2013. márc. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 fospuska ***** válasza:
62%
kaktusz knows better...:)
2013. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

-ismerkedek a városomban élőkkel

-elmegyek a közeli kocskába mikor van karaoke

-nincs munkám, de suli az van

-nem vagyok szerencsés a szerelemben, de ettől még 2-3 hetente mással randizok, unatkozni nem unatkozok

majd ha dolgozni kell úgyis a közeli nagyvárosban lesz csak meló, ott meg tuti találok valakit.

22/L

2013. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értem, utolsó, mivel férfi vagyok és visszahúzódó típus, nekem nem adatik meg, hogy randizgassak össze-vissza. Csak azért kérdeztem, mert most én is munkát keresek, remélem kapok is más városban, mert így agglegényként fogok megöregedni :(
2013. márc. 7. 20:14
 10/13 anonim ***** válasza:

Mintha ez a kérdés rólam szólna.

Hát igen, vidéken korlátozottak a lehetőségek.


22 F

2013. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!