Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi, visszaut, emelt fővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi, visszaut, emelt fővel?

Figyelt kérdés
Elhívtam rétest enni, de visszautasított, mondván, h. nagyon elfoglalt... :) persze.... Ok, emelt fővel viselem, nem tetszhetek minden csajnak. Viszont vmit reagálnom kell a levelére, mindennap látom, nem akarom, h. azt higgye, h. azért nem válaszolok, mert földhözvágott a dolog. Ha annyit írnék válaszul egy smiley kíséretében, h. kemény dió vagy, ez hogy venné ki magát? Nem gáz? Egy picit nyitva szeretném hagyni az ajtót, de ugyanakkor emelt fővel távozni. Értitek?
2013. márc. 24. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:

az oldal közepe felé van a randi lemodásos görénység kivédésre egy példa-

[link]

2013. márc. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem de, elég gáz.

Ha elnézést kérően írta a választ, akkor esetleg annyit írhatsz, hogy természetesen nincs harag, akár szmájlival, akár anélkül. De igazából nem szükséges erre válaszolni.

2013. márc. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A kérdésre: Szánalmas, hogy ebből az egészből akkora ügyet csinálsz, hogy ki kell írnod ide egy kérdést. És nem, nem viseled emelt fővel, ne írj olyat, ami nem igaz!

A "kemény dió vagy" szöveg pedig eszméletlenül gáz, azt ne csináld!


Az #1-es meg köszönöm, hogy belinkelte azt a töménytelen vackot, feldobta az estémet, ugyanis percek óta kacarászom azon az irományon.

2013. márc. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hűha...:) kösz a kommenteket. Az emelt fő alatt azt értem, hogy elfogadom és továbblépek. Mivel azonban mindennap látom, illene vmit válaszolni neki. Meg tudjátok mondani, miért gáz a keménydiós szöveg?
2013. márc. 24. 00:26
 5/8 anonim ***** válasza:

A kemény dió tényleg nagyon gáz :D Az olyan mintha azt gondolnád: Nehezen adod magad? Nem baj tudom, hogy megtudsz törni, csak még próbálkoznom kell.

Na ez a leidegesítőbb, amikor finoman lekomtatom a pasit, erre nyomul tovább, addig amíg azt nem mondja az ember nekik, hogy egy szánalmas lúzerek, álljanak már le! aztán meg ide jönnek sírni gyk-re, hogy miért bunkón koptatják le a lányok őket..hát ezért.. Szóval ne írd a kemény diót..

Írj valami olyasmit, hogy nagyon sajnálod, ha több ideje lesz akkor összehozhatnátok majd, és szóljon.

De mindenképp válaszolj egyébként.

2013. márc. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze, így van, a kemény diós (smileyval) szöveg alatt ezt értem, amit írtál. De értem a célzást, ezért nyilván nem nyomulnék tovább.
2013. márc. 24. 00:35
 7/8 anonim ***** válasza:

azért gáz a kemény diós szöveg,mert ezzel nyugtázod és megbocsájtod a visszautasítást,sőt még te vicceskedsz neki.

büntetlenül hagyod,ami azért egyértelmű pincsiség,mert nem egy természetes reakció.

2013. márc. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:) kösz a választ, majd kitalálok valami mást.

büntetlenül hagyom? miért "büntessem" bármivel is? azért, mert visszautasított? jóképű vagyok, jó életem van, de nem tetszhetek mindenkinek, esetleg azért "büntessem", mert sz.ar az ízlése? Egy fenét...

2013. márc. 24. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!