Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esztike kérdése:

Hogy tegyem túl magam a szakításon? Nagyon szertem őt. Bocs h 1 kész novellát irtam.

Figyelt kérdés
14 vagyok (lány), a barátom (16) 2 nappal ezelott szakított velem azzal az ürüggyel h soha nem tudnánk találkozni (a neten ismertem meg ő egy masik országban él). Ha nem szakított volna akk ma lennénk együtt 2 hónapja tudom h 2 hónap nem sok idő de én nagyon megszerettem (ő az első szerelmem).Úgy érzem mindüssze 2 dolog van amitől jobban lennék 1. ha ujra össze akarna jönni 2.ha meghalnék. És meg megis nehezíti a dolgot az h ő azt akarja h maradjunk barátok (nem csak úgy mondja tenyleg azt akarja)de h tegyem túl magam rajta amikor minden nap beszélünk? Nagyon sokszor 'álmodozom' arról h 1 nap ujra együtt leszünk ami egyben az egyetlen dolog ami tartja bennem a lelket. Legszivesebben elfelejtenék minden eggyes pillanatot Jan 21.étől (az nap ismertem, meg Jan 26.odikán este 11-kor jöttünk össze)Pár nappal ezelőtt is majdnem szakítottunk mert a ex-bnője (aki elköltözött vagy elutazott nem tom) vissza jött és őt akrta választani ezzel nagyon megis bántott és tudtta is h mennyire aztán másnap meg azt mondta h felhívja és megmondja neki h talált vki mást én persze megbocsátottam neki mivel 1. nem tok rá haragudni (még most is ha azt mondaná h sajnálja az egészet és legyünk együtt megint a válaszom igen lenne) 2. én alpból ilyen vok h nem tok vkire sokaig haragudni. Ha olyan szamot hallgatok amit együtt hallgattunk vagy ő vay én mutattam meg azonnal elkezdek sirni

2013. márc. 24. 02:01
 1/4 anonim ***** válasza:
tökmindegy csak ne vegyél be egy levél c-vitamint mert attól csak szétfosod magad
2013. márc. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mókusgyilkos ***** válasza:

szerezz már néhány barátot könyörgöm..

amúgy a reakciód egy 14 éves lánytól normális.

és az ő reakciója is normális egy kanos 16 évestől.

és a távkapcsolat baxott nagy epic fail!

majd idővel jobb lesz de az tényleg nem segít a dolgon hogy "Barátok" [kac kac] maradtatok.

2013. márc. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
beveszem én azt a levél c vitamint mert össze akarom fosni magam a röhögéstől
2013. márc. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Bakker nem is találkoztatok? Csak neten volt "kapcsolat"? Eszem f@szom megáll komolyan mondom
2013. márc. 24. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!