Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, már tényleg inkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, már tényleg inkább a szemetek, mint az udvariasabbak jönnek be nektek?

Figyelt kérdés

14 éves, fiú vagyok, és van egy lány aki tetszik, de majd 100kmre lakik tőlem, facebookon beszélgetünk, jóban vagyunk, de ma olvastam valamit valahol(?xD), hogyha kedves és megértő vagyok, akkor csak barátok lehetünk (mondjuk 100km-re... amúgy se jönne össze) tényleg, manapság azok jönnek be nektek akik le se sz*rnak, konkrétan? a válasz ha lehet ne csak egy igen legyen, vlmi magyarázatot is pls

normális válaszokat várok

köszi előre is



2013. márc. 24. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Max ha hülye libáknak

2013. márc. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :DD
2013. márc. 24. 09:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

egyet értek az elsővel. A falszínes kiscsajoknak maximum. Egy érettebb, értelmes lánynál tuti nem igaz. Ha engem le se sz*r egy srác, otthagyon a fenébe. A minimum az, hogy udvarias és figyelmes legyen...

18/L

2013. márc. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez butaság.

Én szemét emberrel speciel szóba sem állnék.

2013. márc. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
fasság. legyel vele olyan kedves ahogy tetszik. bar tenyleg van bennunk egy ilyen oszton, de ez nem szamottevo, mert hosszutavon ki az isten akarna olyannal lenni aki le se tojja?
2013. márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2013. márc. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy szemétnek és bunkónak kell lenned egy csajjal. Ha valaki a lelke legmélyebb bugyraiból egy ilyen ocsmány ember, az nem csak a csajoknak nem imponál, de senkinek sem. A másik végletnél (olyan srác, aki egy szerencsétlenség, nem tud kiállni magáért és mindenkivel kedves) mégis sikeresebb, mert az első fajtának van egy megragadó stílusa. Ezt nem tudom hogy írhatnám körül Neked, de biztosan fel tudsz idézni az életedből egy olyan embert és végig tudod gondolni, hogy egy kicsit Neked is felkeltette az érdeklődésedet.


A "titok" az lenne, hogy legyél egyszerre egy kicsit szemetebb is, de ugyanakkor érzelmeid is legyenek. Szemetebb alatt azt értem, hogy magad mindig jobban tiszteld beszédben, mint a nőt, legyél vele játékosan "bunkó", csipkelődj, és ha többet akarsz nála barátságnál, akkor NE legyél a lelki szemetesládája. Mindig neked kell lenned egy biztos, határozott, pozitív pontnak az életében. Hogy ne legyen ilyen egyszerű mégsem sz.rhatod le a gondjait, de ne lelkizzetek. Érezze, hogy rád számíthat, de ne lelkizz vele!! Ami a kedvességet és érzelmességet illeti, tapasztalatom szerint direktben nem nagyon szabad kimutatni, inkább indirektben.

2013. márc. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az utolsónak nagyon köszönöm. :)
2013. márc. 24. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!