Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lennétek ekkora szemetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennétek ekkora szemetek?

Figyelt kérdés
Például eljátsszátok, hogy tetszik valaki, elmondod neki/bevallod, de nem gondolod komolyan. Csak, hogy megszivasd/ megtudd, hogy neki tetszel-e? Attól félek, hogy egyszer így járok. Pedig ha valaki esetleg bevallaná nekem, hogy szeret, és azt látja, hogy nem hiszem el, lehet, hogy megijed, és letagadja, mert azt hiszi, hogy nekem nem tetszik. Kicsit zavaros. (:
2011. márc. 21. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én soha, habár ha valakinek azt mondom h szeretem akkot az tényleg ugy is van
2011. márc. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva vannak ilyen szemetek. Én is ezt csináltam középsuliba annyi kiegészitéssel hogy egy este is volt a jó csajokkal. Szerencsére kinőttem belőle és nem vagyok büszke rá.
2011. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te ilyen áldozat típus vagy gondolom, aki képtelen kezelni a nem szokványos helyzeteket. Ha nekem bevallja valaki, hogy szeret, még akkor se mondom ugyanazt neki, ha tetszik nekem. Egész egyszerűen meg kell ismerni annyira a másik felet, hogy ne legyenek kétségeid és félelmeid. Az pedig időbe telik.
2011. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen szemétség és én is voltam már ilyen szemét. Viszont ha valaki nem mer rizikót vállalni akkor kimarad az életböl. Néha vállani kell azt, hogy esetleg nem fog sikerülni. Nem ez az egyetlen dolog amikor elcsuszhat egy kapcsolat. Nagyon sokszor sokkal gyakoribb probléman hasal el.
2011. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez a pofátlanság teteje egyértelműen nem
2011. márc. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Neji ***** válasza:
Lennék!De ahoz nagyon utálnom kéne az illetőt.
2011. márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Funktasztikus ***** válasza:
lennék..
2011. márc. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!