Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin rózsa vagy nem rózsa?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin rózsa vagy nem rózsa?

Figyelt kérdés

Sokszor hallok olyat, hogy első randin nem illik még a rózsa, meg hogy piros semmiképpen ne legyen. De ugyanakkor meg azt is hallom, hogy sok lány meg örül neki. Én szerintem csak egy gond van vele, hogy utánna randin a lánynak mindig hordoznia kell, meg vigyázni, hogy elne törjöün, stb. Ezt talán egy kicsit nehéz megoldani, nem? Viszont alapvető figyelmesség szerintem. Ha meg már rózsa akkor szerintem legyen piros, mert ha nem akkor meg biztosan azon fog filózni a lány, hogy miért nem piros. Mi a véleményetek? Nemet és kort is írjatok!

25F


2009. szept. 17. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nőfüggő! Jó ötletnek tartom, elvileg elrontani nem tudsz vele semmit, azért mész randizni hogy elcsábitsd a kiszemelted. Ha esetleg rákérdez a nő hogy nem korai e? mondd hogy ne ijjedjen meg, csak akartál valami meglepit. Talán 90% hogy jól fog kijönni.
2009. szept. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha régebb óta ismered és már egy ideje várva várt a találkozás, akkor vihetsz neki, de akiről nem tudsz úgy közelebbi dolgokat, tehát még nem beszélgettetek egymással, annak a lánnak ne vigyél. a rózsát tekintsd a személyiségének (nem a külső szépségének!) szóló szimpátiád jeléül, tehát ha nem ismered még egyáltalán akkor várj a virággal addig amíg közelebbi képed lesz a lányról, ha nem nagyon tudsz róla semmit, lehet hogy hülyén is venné ki magát. 20L
2009. szept. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En biztosan nagyon orulnek neki, es orommel hordoznam a randi tovabbi reszeben is (kiveve ha valami extrem helyre mennenk, pl falmaszas vagy ilyesmi :D) 20/l
2009. szept. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Szia!

Szerintem is lányfüggő, de az én ismeretségi körömben nem sokan szeretik az ELSŐ alkalomra. Arról nem is beszélve, hogy a randi hátralevő részében szegény lány hordozhatja a rózsát, mint a véres kardot (inkább akkor adj, ha le tudja tenni valahova, pl. ha hozzájuk mész, akkor még a lakásban tudja hagyni). Sok lány pedig "megijed" tőle és el se akarja fogadni, és akkor kínos percek következhetnek.

De később a virág jó ötlet.

21F

2009. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell első randira rózsa. Az olyan sablonos (randi-rózsa), szerintem találj ki vmi egyedi dolgot (fogalmam sincs mit :D) amivel megleped, kifejezi a figyelmességet. A vörös rózsában benne van szerintem hogy szereted az illetőt, de ezt az első randin még nem érdemes kimutatni, csak a szimpátiát, ami arra vezetett hogy elhívd randira ismerkedés céljából. Ne gondolhassa azt a lány hogy ő irányít, és csak rajta múlik hogy mi lesz. Szerintem, de tessék velem vitatkozni, mert jómagam elég tapasztalatlan 18 éves fiú vagyok.


Ja és ha nem piros a rózsa, és a lány ezen filózik hogy miért nem, az nem baj, mert akkor érdeklődik a szándékod iránt, irántad, és addig is rád gondol amíg ezen gondolkozik, de azért kitalálhatsz vmi jelentést az adott színnek ha esetleg rákérdezne.

2009. szept. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

lány vagyok,de nemkell virág

(páromtol direktbe nem kaptam semmit,sőt első 6-8 randin direktbe olyat találtunk ki ami semmibe nem kerül,kiváncsi volt,igy is érdeklem-e...:D)

nem az a lényeg,hogy első randin van e virág,vagy akármi,másodikon se,többin se...

2009. szept. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem kell virág.15L
2009. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sztem kb az 5-6-ra kell virág!
2009. nov. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 4. randira viszek rózsát, de azt sem csak úgy oda adom.

Általában amikor megyünk hazafelé akkor aztmondom: figyelj, maradj itt egypillanat és ittis vagyok.

Elemegyek egy virágboltba megveszem és megyek vissza hozzá!"

tuti siker csak megkell tervezni egy kicsit :)

2010. márc. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!