Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Rólad soha sem voltak mocskos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Rólad soha sem voltak mocskos gondolataim, veled mindig hosszú kapcsolatot szerettem volna. " Ilyen van?

Figyelt kérdés
Ezt mondta a fiú: "Rólad soha sem voltak mocskos gondolataim, veled mindig hosszú kapcsolatot szerettem volna." visszakérdezem hogy ez mit jelent, mire azt mondta hogy soha sem volt veled kapcsolatban szexuális fantáziám, mert tudtam hogy veled komoly kapcsolatot akarok. Te többet érsz nekem mint egy szex. De közben meg azt mondja nagyon tetszem neki. Akkor nem is akar velem lefeküdni?
2013. márc. 25. 19:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes,nekem már volt komoly kapcsolatom,és nem maradt ki belőle a szex sem,se a mocskos gondolatok...

Szóval ez elég hülye szöveg.

2013. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

"soha sem volt veled kapcsolatban"


ez biztos, hogy nem igaz! mond, hogy én mondtam

2013. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Mintha magamat hallanám. Le akar veled feküdni majd egy idő után, de sokkal fontosabbak neki az érzelmek, és nem egy szexen alapuló kapcsolatot akar.
2013. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%

Csak zavarban volt és neked akart megfelelni:D

Szívesen elkapna hidd el:)

2013. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Veled járni szeretne,és nem pusztán szexet,nyilván azt is,de leginkább normális kapcsolatot.Ha ez tényleg igaz,akkor örülj neki!Hiszen biztosan kíván,meg ilyesmik,de Veled komolyan gondolná.Már ha lehet neki hinni,Te ismered.
2013. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
62%
Ez mekkora kamu! Ez dióhéjban azt jelenti, hogy minden szart beadagol neked, hogy megbízz benne és széttedd a lábad, majd az első alkalom után lekop és elkezd jegelni téged.
2013. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Szerintem mindenki fantáziál a másikról, ha komolyan érdekli, ha nem ( úgy értem akkor is ha járni akar vele, meg akkor is ha csak lefektetni) De aki mesélget azzal légy óvatos.
2013. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
51%
6-os! Te paranoiás vagy amúgy?
2013. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem igaz szerintem, az rendben van, hogy igazi, tartós kapcsolatot szeretne veled, de az tuti biztos, hogy elképzelt érzéki szituációkban, hiszen tetszel neki. Nem jelenteném ki, hogy minden férfi egyformán gondolkodik, főleg nőként nem tudom ezt átérezni, de ettől függetlenül ebben biztos vagyok.:)
2013. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Na igen azt is mondta hogy majd akar szexet is, de csak idővel. Hogy ne kapkodjunk el semmit. 8 hónapja ismerjük egymást, de 1,5 hónapja randizgatunk. És még csak 1-2 csók volt.
2013. márc. 25. 19:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!