Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok ilyen "nyomi"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen "nyomi"?

Figyelt kérdés
Jó estét. Tetszik egy lány, facebookon már beszéltem vele kétszer. Viszont amikor suliban látom egyszerűen leblokkolok. Ez miért van/hogyan küzdhetném le? Előre is köszönöm mindenkinek!

2013. márc. 25. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Mert jó fiú vagy. Csak sajnos a jó fiúk nem kellenek a csajoknak. Szóval jobb, ha lemondasz a csajról, ha csak nem vagy magas, ritka jóképű gyerek, mert a mai csajoknak csak a külső és a vagyon a lényeg.
2013. márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

Mi ez a hülye szokás,hogy mindenki a facebookon éli szinte az életét?

Szakadjatok már ki a netről a való életbe.

Baszikikám.

2013. márc. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Mivel nem voltam suliban muszáj voltam ott kezdeni mert nagyon megtetszett és nem "bírtam" várni. Ami ezt a jó fiú dolgot illeti, úgy gondolom a papucsok nem kellenek a lányoknak. Egy társra van szükségük nem egy talpnyalóra.
2013. márc. 25. 19:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy még nem nőtt ki a falkában járás korszakból.
2013. márc. 25. 19:27
 5/8 anonim ***** válasza:
te még kis iskolás tini vagy,ne akarj társ lenni.Úgy se menne...
2013. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, én azért mégis megpróbálnám.
2013. márc. 25. 19:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Jajj...Az első válaszoló egy csalódott, megsavanyodott pali. Nem tudom, ti hol laktok, de itt Kazincbarcikán és környékén még a legrondább is boldog kapcsolatban él hónapokon vagy éveken át.


Nagy levegő! Gondolj arra, hogy ha nem szólítod le, megteszi más, és ha ilyen maradsz, akkor 30 évesen is itt fogsz kérdezgetni, amit nem akarsz. Ez talán segít

2013. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm #7, ez segített :)
2013. márc. 25. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!