Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért van, hogy mindenféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy mindenféle RONDA fiúnak lehet barátnője, csak épp én nem kellek a lányoknak a külsőm miatt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mindenféle ronda srácot látok sokszor igazán szép barátnővel. Erre fel engem a legtöbb szép lány azzal akar élből lerázni, hogy ronda vagyok és szabályosan kigúnyolnak. Érdekes, hogy mégis sok lány ilyen ronda fiúkkal jár. Van, aki szerint ez valami teszt, amit a jó csajok bevetnek, hogy megnézzék elég tökös vagyok-e visszaszájalni és meghódítani őket, de én nem hiszek ebben, így egyből lekopok de előtte még megírom a csajnak, hgoy egy felszínes, szívtelen kis senki, aki egy fiúnak sem fog kelleni ilyen jellemmel. Mindig felidegísetenek ezek a csajok, le is szoktam tiltani őket, viszont élőben félnék visszapofázni, ott inkább hagyom a francba, egyszer volt ilyen, hogy hvaerom visszaszájalt a csajnak és mint a cigók úgy ordibáltak egymásra, tiszta gáz volt az egész, én égtem ott a szégyentől.
2013. márc. 25. 20:29
 1/10 ASOT ***** válasza:
pfff kemény az élet... [link]
2013. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
képet kapunk?
2013. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"egy felszínes, szívtelen kis senki, aki egy fiúnak sem fog kelleni ilyen jellemmel."


Te ugyanilyennek tűnsz, csak a lányoknak nem kellesz.


" le is szoktam tiltani őket, viszont élőben félnék visszapofázni, ott inkább hagyom a francba"


Na ezért szerez egy szerinted ronda srác(mert a lánynak, akivel jár, is van ám véleménye róla)sokkal hamarabb bárkit, mint te.

2013. márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
P*csfej vagy
2013. márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez azért így, ilyen formában nem igaz. Én rettentően ronda vagyok, és már azt sikerélménynek könyvelném el, ha nem úgy néznének rám, mint egy kupac hernyóra. De nekem még ez sem adatott meg.
2013. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A 4-es megfogalmazta a lényeget. Majd kinövöd...
2013. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2013. márc. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Lehet, hogy te meg a ronda sracoknal is rusnyabb vagy :|
2013. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem is a külsőddel van baj, hanem a viselkedéseddel. Ezt azonban csak te tudhatod.

Hány éves vagy?

2013. márc. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
de gáz vagy:D élőben pofázzál. -.-
2013. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!