Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek gáz ha egy fiú...

Szerintetek gáz ha egy fiú szeret és gyakran szokott is mindenféle sütit csinálni? Vagy inkább bejön a lányoknak?

Figyelt kérdés
Egyszer egyik fiú ismerősömnek említettem amikor épp csináltam egy adag sütit és kiröhögött.

2013. jan. 7. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez nagyon aranyos :)


L22

2013. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én odalennék érte, de már férjnél vagyok. ;o)


Amúgy egyszer jártam valakivel, ő bejglit is csinált.

2013. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mért lenne gáz? ha valaki tud sütit sütni, akkor az jó dolog. Akár fiú valaki akár lány. Nehogy már egy képesség, a valamihez értés gáz legyen! Az sem gáz, ha tudsz kötni, horgolni pl., cakhogy egy ilyen, hagyományosan "lányos" dolgot említsek. nem kell ám bedőlni a sztereotípiáknak.
2013. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amúgy az ismert szakácsok és cukrászok mind férfiak, nem tudom, hol itt a bibi. :o)

második

2013. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez nagyon tetszik.Szerintem például ez jó program egy párnak.Általában a lányok szokták noszogatni a fiúkat hogy süssenek valamit együtt de szerintem nagyon édes kis foglalkozás egy szerelmespárnak.Utána meg oda lehet adni családtagoknak,vagy együtt megenni.


Amúgy meg nincs ebben semmi szégyellni való,hiszen azon kívül hogy jó odaadni másoknak,a sütés egy jó hobbi amin keresztül elsajátíthatsz egy hasznos konyhai ügyességet.


17/L

2013. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik. A férjem szeret főzőcskézni, nagyon jól csinálja, a saját készítésű pizza tésztája utolérhetetlen. Sütit eddig 1-2 alkalommal sütött, pedig szeretne megtanulni sütni, ez nagyon imponál nekem. Ahogy előttem is írták a leghíresebb szakácsok, cukrászok zömével férfiak. Ne foglalkozz az ismerősöddel, lehet, hogy csak irigykedik rád, mert te erre képes vagy, és vállalni is mered. Sok férfi nem elég bátor ahhoz, hogy eredendően nőknek rendelt dolgokat fel merjen vállalni.
2013. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó:)

Bárcsak az én barátom is szeretne velem sütni, próbálom vele megszerettetni, de csak az eredményre kíváncsi:(

2013. jan. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!