Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok arrol amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arrol amikor vkinek a csaladi allapota kapcsolatban de semmi erre utalo jel nincs?

Figyelt kérdés
Se a parjanak a neve se egy kozos kep se egy szerelmes uzenofali bejegyzes.Te ezt akkor latod mikor mar az illeto visszajelolt.
2013. márc. 26. 08:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
lehet h egyszerűen csak így akarja hogy ne közeledjen hozzá senki
2013. márc. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 gelazso ***** válasza:
85%

olcsó játék."bejelölés", "üzenöfal"....kit érdekelnek ilyen gyerekes dolgok?

kérdezd meg az illetöt személyesen ha olyan fontos az információ róla.mindenkinek magánügye, hogy mit ad más tudtára

2013. márc. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

"Se a parjanak a neve se egy kozos kep se egy szerelmes uzenofali bejegyzes"

Nem tudom, nálatok mi a módi, de mifelénk nem ez jelenti azt, hogy két ember szereti egymást. Lehet, hogy egyikük sem Facebookon éli az életét, ezért nincsenek szívecskék az üzenőfalukon és nem egymást nyalják-falják mindegyik képükön. Ez talán nem is baj.

Viszont lehet, hogy attól még úgy gondolják, nyilvánosságra lehet hozni, hogy van valakijük, mert mondjuk a lány már unja a napi 4-5 "szija sexy vagyol nagyon dugnálak van kanod" kategóriájú üzenetet (de az is lehet, hogy a fiúnak is elege van már a folyton célozgatú lányokból), aztán reménykednek benne, hogy ez talán valamennyire enyhíti a problémát.

2013. márc. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl párom nincs is fent fb-on, így nem tudom "bejelölni", hogy ő a párom. Közös képünk sincs még, nem fotózzuk magunkat a fürdőben egy ájfónnal. Szerelmes uzenofali bejegyzés sincsen, mivel ő nincs fent fb-on. Ettől függetlenül nekem be van állítva, hogy kapcsolatban.

25N

2013. márc. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Azt gondolom, hogy még mindig van egy jó pár ember szerencsére, aki nem interneten éli az életét. Oké, van ilyen internetes profilja, de ez nem azt jelenti, hogy állandóan ott lóg és ott ismerkedik...
2013. márc. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki meg nincs fent a facebookon az meg nem is él.
2013. márc. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Azt hogy törődj a saját dolgoddal (fészeddel)! Vagy ha éppenséggel tetszik az adott illető, akkor meg kérdezd meg tőle, hogy mi a helyzet.
2013. márc. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Baccus!! Én férjnél vagyok, mégsincs egy közös képünk sem a facén egyikünknek sem. Nem nyomjuk tele a falunkat nyálas szívecskékkel.


Tudod, mi a valóságban élünk, és nem a Facebookon szeretjük egymást, hanem igazán!

2013. márc. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azt gondolom róla, hogy értelmes ember, aki nem ezer ember előtt éli meg a kapcsolatát vagy nem akar ismerkedni fészbúkon és ezért jelölte magát kapcsolatban. Én inkább az előbbit tartom valószínűbbnek. Vannak olyan emberek, akiket kegyetlenül nem érdekel, hogy naponta megossza a wc-n megélt tapasztalatait, sőt még csak nem is használ idióta alkalmazásokat, hogy épp milyen csillámpóni!

Tíz nyolc hónapja vagyok együtt a párommal és nincs bejelölve egyikünknél sem, hogy kapcsolatban, nincs közös kép, nincs az üzenőfalon semmi (én letiltottam mások szemetelését is).

A fészbukot egyetlen dologra használom. A közeli ismerősöknek könnyebb üzenetet küldeni, mint e-mailt.

27F

2013. márc. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Talán nem a facebookon éli a magánéletét.

Nem kötelező közös képet kitenni, meg az üzenőfalon üzengetni a szerelmének, ami amúgy egy privát dolog! Sőt, még a családi állapotát sem muszáj megadnia...

2013. márc. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!