Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, volt olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt olyan, hogy kezdeményeztetek és nem jött be? Hogyan tettétek túl magatokat rajta?

Figyelt kérdés

2013. márc. 26. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kezdeményezek pasinál, megvárom mig lép.
2013. márc. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vicces,nálam 1-2 kivétellel mindig a lány,később nő kezdeményezett.Szerintem mindenkinek rosszul esik,ha elutasítják.De a többség hamar túl teszi magát rajta.
2013. márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát én nem vagyok lány, de kb 2 éve csúnyán a padlón voltam, és odajött a buszmegállóban egy lány, én meg majdhogynem elküldtem a francba..rossz kedvem volt. mai napig sajnálom szegényt :S :D
2013. márc. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Úgy, hogy úgy vagyok vele, ha valakinek nem tetszem, az hülye. Ez sokat segít.
2013. márc. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 pedig teljesen érthető, ha valakinek nem tetszik ez a hozzáállás
2013. márc. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Engem inkább az zavar, hogy félreértettem a jeleit, és egy kicsit hülyén érzem magam. De el fog múlni, ugye? :)
2013. márc. 26. 12:53
 7/11 anonim ***** válasza:
el hát :D
2013. márc. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel, én is hasonló helyzetben vagyok. Mondjuk én nem értettem félre a jeleket, amiket küldött, csak nem akarja felvállalni az érzéseit, mert nem vagyunk függetlenek. De a legrosszabb, hogy én nem is kezdeményeztem, csak szimplán kedvesebb voltam az átlagnál és ő már ettől megfutamodott... most az bánt a legjobban, hogy tudja, akarom őt, és ezzel a tudattal kell nap mint nap a szemébe néznem, amikor találkozunk. Egyelőre én még nem tudom túltenni magam rajta, könnyebb lenne, ha közömbös lenne velem, de annyira zavarban van már akkor is, ha rámnéz, hogy nem tudom kiverni a fejemből. Én bízom benne, hogy ennek itt még nincs vége, így tuti nem tudom lezárni, még reménykedek benne, hogy előbb-utóbb összeszedi a bátorságát és legalább megbeszéljük, hogy mi ez az egész. Talán közösen találunk megoldást a problémára...
2013. márc. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6-os Kedves kérdező, ha hallgattál volna öreganyáink tanácsára: miszerint egy nő sosem lép első körben egy pasi felé, akkor ezt az élményt megúsztad volna:)


Reméljük a jővőre nézve megtanultad a leckét:)

2013. márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem bántam meg semmit sem, inkább ez legyen, minthogy még évekig azt higgyem, van köztünk valami. Az érzés sz@r, köszönöm annak aki vigasztal és nem kioktat.
2013. márc. 26. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!