Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk, ferfiasnak erzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ferfiasnak erzitek magatokat, ha arra vartok/vagytok, hogy a csaj hivjon randira?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2013. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Még szép.Ha férfi hívna randira nem érezném olyan férfiasnak a meleg helyzetet.
2013. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 fospuska ***** válasza:
54%

férfijasnak úgy köll lenni, hogy elősször is büfögsz egyet,köpöl egy nagyot,aztán megvakarod a tököd...


nem,sose vártam,hogy egy nő hívjon randira. előfordult,de nem azért,mert szerencsétlenkedtem volna.

2013. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azokhoz szolok, akik azt mondjak, hogy orulnenek neki. MErt nem ertem. Ha meg tenyleg nem erzitek magatokat ferfiasnak akkor miert varjatok, hogy egy noies, nem ribi csajnak tetszetek? Komolyan nem ertem mi jar az ilyen fiuk fejeben.
2013. márc. 9. 16:12
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Zavaros a szöveg.Amúgy miért lenne baj ha rib@nc hív el?Annál jobb.
2013. márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért mitől olyan rossz az ha egy férfinál kezdeményez egy nő? Attól még az lehet férfias.

Istenem nem szakad rátok az ég ha egyszer a büszkeségeteket félreteszitek és ti is kezdeményeztek.

2013. márc. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem is várom :D
2013. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sose vártam ezt el. de az igen hogyha már elhívom akkor legyen benne annyi tartás és csak akkor jöjjön el ha kapcsolatot szeretne, és nem barátkozni.
2013. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!