Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi előtt ivás hogy bátrabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi előtt ivás hogy bátrabb legyek?

Figyelt kérdés
Szeretek a fiúval lenni, jól is érezem vele magam, de nagyon gátlásos vagyok. Nem merek hozzáérni, ha arra gondolok hogy megcsókol zavarba jövök stb. Pedig szeretném hogy megcsókoljon. Arra gondoltam randi előtt innék egy kicsit. Vagy ez rossz ötlet? Nem részeg akarok lenni, hanem bátrabb, meg nem ilyen befeszült.
2013. márc. 25. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? N
2013. márc. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2013. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
1,5 pohár bortól semmi bajod nem lesz én is mindig azt iszom mielőtt kilépnék az ajtón (biztos ami biztos) sokkal könnyebb így az élet.
2013. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok
2013. márc. 25. 22:41
 5/14 anonim ***** válasza:
miért ne? csak ne túl sokat
2013. márc. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

És annyi bor is elég lenne? :D Soha sem szoktam inni.

Mondjuk átjön hozzám valamelyik nap, itt leszünk nálam. De így is feszült vagyok.

2013. márc. 25. 22:42
 7/14 anonim ***** válasza:

ne igyál, ezen egyszer túl kell esned, akkor a következő előtt is ezt csinálok, ne már

az tetszene a srác is így jönne, nem kell ilyen

nem vagy már kicsi, szed össze Magadat, komolyan mondom N

2013. márc. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ha nem szoktál inni, akkor lehet, hogy nem lenne rád jó hatással az alkohol. Másrészt ha pl. a srác sem ivós típus, és észreveszi rajtad, hogy ittál, akkor nem biztos, hogy fog neki tetszeni (ha mondjuk megrögzött antialkoholista, vagy ilyesmi). Azt se felejtsük el, hogy oké, egy esetet letudnál azzal, hogy iszol valamennyit, de nem csinálhatod minden esetben ezt, a pia átmeneti megoldásnak jó lehet, de hosszabb távon nem. A pia nem győzi le a gátlásosságodat, max. átmenetileg elnyomja.
2013. márc. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én mától kb. minden reggel bevágok 2 pohár bort - 10 perc szédelgésért cserébe sokkal nyugodtabban telik a nap. Nem aggódalmaskodom, nem gondolkodom feleslegesen, sokkal tisztábban látom a dolgokat.
2013. márc. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nem szoktál inni inkább ne csináld.Szerintem.Én szalagavatón fáztam rá erre.Lehúztam 2 felest h ne legyek ideges,és elfelejtettem a szövegemet.Elég nagy égés volt elhiheted....Szerintem ne kockáztass.
2013. márc. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!