Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hónapokig udvarolni a szex miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapokig udvarolni a szex miatt?

Figyelt kérdés
2 hónapja randizgatunk, de csak heti 1-2 alkalommal tudunk találkozni. Tudom róla hogy nagy nőcsábász volt mindig, de azt mondja velem nem csak lefeküdni akar, hanem kapcsolatot. A 2 hónap alatt mozizni voltunk, nála DVD-t nézni, sétálni, kajálni stb. De semmi sem történt csak 1 csók (kb az 5. randin), meg az hogy megfogta a kezem séta közben. Ennyit képes lenne egy nőcsábász várni ha csak szexelni akarna?
2013. márc. 26. 14:12
1 2
 1/11 ivilicious ***** válasza:
nem
2013. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És szűz is vagyok, bár ezt nem tudja csak sejti.
2013. márc. 26. 14:14
 3/11 anonim ***** válasza:

Képes,főleg ha melletted addig tart mást erre a célra.

Bocs hogy őszinte voltam.

2013. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki hogy biztos vagy-e abban hogy ezt akarod-e. Mármint hogy ilyen lassan haladunk. És ő meg azt mondta ő türelmes lesz velem, nem akar kapkodni elég neki egyelőre az is ha csak a közelében vagyok. Mert hogy engem olyan lánynak tart aki kapcsolatra való nem pedig szexre. Olyanokat is ismer akik csak arra, de én más vagyok.
2013. márc. 26. 14:19
 5/11 anonim ***** válasza:
korotok?
2013. márc. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én 22 ő 25
2013. márc. 26. 14:23
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja azt is én mondtam hogy valamikor majd lehetne. Nem most, de lehetne. Mire azt mondta hogy erről még ne beszéljünk, majd eljön annak is az ideje ő nem akar siettetni, sem elkapkodni semmit.
2013. márc. 26. 14:30
 8/11 anonim ***** válasza:

Hol taliztatok,mennyire ismered? Haveri köre? Abból nagyon sok mindent leszűrhetsz, tudod maradat tolláról embert barátjáról.

Persze hogy vár,hidd el tudja hogy szűz vagy!

2013. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Egy iskolába jártunk, csak ő fölöttem ugye jóval. A haverjait nem ismerem, csak a suliból tudok néhányat akikkel jóban volt meg néha most is beszél velük. De azok csak ilyen jó ismerősei. Viszont a legközelebbi társaságából ismerek néhányat, vagyis néhány lány is van abban a társaságban. Nem olyan lányok akikkel bármi is lett volna: az egyik kövérkés, a másik nem valami szép csaj. Ezzel a 2 lánnyal nagyon jóban van. És ők normális lányok. De fiú haverjait nem ismerem...


Tudom gáz hogy ezt így kijelentem, de nekem nagyon jól esik hogy ő ilyen most velem. Figyelmes stb. és 22 évesen szűzként, úgy hogy eddig még senki sem viszonyult hozzám így, én megtenném már vele. Mert ha nem vele, akkor várjak még 25-28-30 éves koromig? Ő meg ha tényleg csak azt mondja amit hallani akarok, akkor is tetszik ez. Lehet ha szex után dobna nagyon fájna, de így sem jobb mint ahogy most vagyok...

2013. márc. 26. 14:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha szereted semmiképp se várj,tedd meg vele. Akkor legalább valóban kiderül mit is szeretne,és eldöntitek utána hova tovább. Ha nem akarja folytatni akkor úgyis END és behúzta a strigulát,de nagyon remélem hogy ő egy rendes nőcsábász pasi,és nem fogsz benne csalódni.
2013. márc. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!