Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex a főnökkel hónapokig,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex a főnökkel hónapokig, szakítottam vele. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Újra próbálozik, még mindig vonzódom hozzá:(

Munkahelyet nem szretnék váltani.

Ötletek hogyan rázhatnám le?


2011. febr. 16. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért szakítottál vele??!
2011. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyrészt mert apám lehetne ,másrészt neki családja van feleseg ,gyerekek.Lelkifurdalás miatt szakitottam
2011. febr. 16. 19:43
 3/13 anonim ***** válasza:

Már késő!

Ebből nem jössz ki jól sehogy sem.

Ezt a levest te főzted most edd meg.

További szép napot.

2011. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sajnos utolsónak igaza van.

Mondd meg a főnöknek, amit érzel. És kész. Majd eldönti, hogy maradhatsz vagy sem...

2011. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Elmondtam, békén hagyott kb 1-1,5 hónapig .Azt mondta már nem szeretne 1-1 ejszakás dolgokba belemenni mint régebben, állandót szeretne felesége mellett.
2011. febr. 16. 19:50
 6/13 Cleptomaniac ***** válasza:
Hazudd azt, hogy szerelmes vagy, és szeretnél csak erre a kapcsolatra figyelni, nem akarsz kettős játékot játszani. Talán megérti.
2011. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Van tartásod. Mint az egy hétig szomjaztatott cserepesviágnak a 40fokban.


De most őszintén, fiatal 20onéves létedre MIÉRT nem tudsz megfelelő társat magad mellé keresni?

2011. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Eleve nem kellett volna szexelni vele ! Felesége van és még gyereke is ! Szégyeld magad! Ebből nem fogsz könnyen kimászni. Meg is érdemled.
2011. febr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
zsarold meg kicsit szappanoperás de a felesége tuti nem tud róla és így békén hagy tán fizetés emelést is kapsz
2011. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Megfelelő? Eddig mindkettő barátom akikkel 2-3 évig voltam együtt gyereket, házasságot akart,én persze 17-20 evesen nem egészen így terveztem a dolgaimat.Talán úgy voltam vele ö biztos nem akar és belemnetm miután pár hónapig kerülgetett.

Exeknek jelenleg van család feleség és csupán 3-4 évvel idősebbek nálam

2011. febr. 16. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!