Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik de csak látásból ismerjük egymást...szóval imerősöm már közösségi oldalakon..de nem tudom h hogyan kezdjem el vele az ismerkedést??!! irjak rá,v nem tudom mert ha személyesen szólnék hozzá szerintem furcsán nézne!!

2012. okt. 16. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Rabold el, sötét kocsival kövesd, majd kiszállsz egy 60-as villáskulccsal leütöd majd berakod furgon és eltűzől vele, aztán kikötözöd és beszélgethetsz vele! ÉS problémá megoldva!!!


ugye milyen okos vagyok?? Bubu okos...:)

2012. okt. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
xxd de nagyon elmés de én egy kicsit könnyebb megoldásra gondoltam:DD
2012. okt. 16. 17:21
 3/8 anonim válasza:
Hát beszélni félsz, írni nem akarsz, akkor amit az első javasolt.Amúgy szerintem nem nézne ki furán, ha simán beszélgetnél vele, de talán könnyebb, ha valami témát keresel ami őt is érdekli. Pl. ha focizik, kosarazik stb. akkor az iránt mutathatsz érdeklődést vagy hasonlók. Így már könnyebb elindulni.
2012. okt. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nekem nincs bajom a ráirással csak az a bajom h egyáltalán nem ismerjük egymást...(ugyebár csak látásból)de nem szoktunk köszönni egymásnak meg ilyenek
2012. okt. 16. 17:31
 5/8 Vevvee válasza:

Először talán ráköszönhetnél.. és ha vissza köszön az az mutat valami érdeklődést feléd akkor már simán ráírhatsz.

És mivel csak látásból ismeritek egymást így ha nem ír vissza vagy mondjuk úgy hogy netán "lekoppint" akkor nem is olyan vérciki mert ezekszerint még csak közös baráti társaságotok sincs.

(szerintem)!:)

2012. okt. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi..majd kipróbálom xxD!!
2012. okt. 16. 17:54
 7/8 anonim válasza:
Mert te csak annak köszönsz aki bejön neked? Én visszaköszönök mindenkinek aki köszön nekem... De az ötlet jó tényleg köszönj neki.
2012. okt. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vevvee válasza:

Nem, nem csak annak aki be jön nekem .. csak ha ráköszön és még a fejét is elfordítja az emberke akkor valószínűleg egyáltalán nem érdekli. :)

(de hát persze ez csak az én véleményem)

2012. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!