Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondta a fiú hogy neki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a fiú hogy neki az is elég ha láthat, és nem akar nyomulni. Nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
Már sok randink volt (8-9 körül) de csak szájrapuszit adott nekem. Én már úgy gondoltam meg is csókolhatna vagy megölelhetne stb. de azt mondta ő nem akar nyomulni meg elkapkodni semmit. Neki az is elég ha csak beszélgetünk, láthat, velem lehet. De én meg arra gondoltam lehet nem si akar engem...Mondjuk mindig ő mondja hogy találkozzunk.
2013. márc. 26. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod ölelni megöleled. nem fog elökni. Azért mondta mert nem akarja elrontani a dolgot és nem azért mert nemtetszel neki.
2013. márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Barátság extrákkal..
2013. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak nem mer kezdeményezni, sokszor előfordul. Csókold meg te!
2013. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ezt meg kéne beszélni vele (sztem)
2013. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy olyan ritkán jön neki össze egy csajjal, hogy nem akarja semmiféleképpen sem elszúrni a dolgot
2013. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha mindig ő hív, akkor valószínű, hogy nem lerázni akar. Inkább csak szégyenlős, vagy, ami még valószínűbb, már csalódott valakiben és emiatt ennyire óvatos. Kérd meg, hogy meséljen az előző kapcsolatairól, abból sok minden kiderülhet.
2013. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy nagy csajozó volt. Csak azt mondja most ritka esetben van, mert felém más érzései vannak. Nem csak lefeküdni akar velem, hanem kapcsolatban gondolkozik, és ezért nem akar elsietni semmit.
2013. márc. 26. 21:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor várj ki. Egy ilyen pasinál csak jó jel, ha nem nyomul egyből! Sok szerencsét!
2013. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!