Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szórakozik? Vagy akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik? Vagy akarhat vmit? (LENT)

Figyelt kérdés
Még nyár elején egy srác felvett msnre. egy iső után kérdezte van e palim,mik az elvárásaim,teloszámcsere stb..! ugyanabba a suliba járunk szünetben egy haverom elmondta a palinak aki tetszik h bejön nekem és közben énis ott áltam(ekkor bezséltem a sráccal rendesen azaz élőben elösször) és akk mondta a srác h már msn-en lejött neki h bejön nekem. anynit mondott h lehet róla szó. ezzel mire célzott h járna velem? :p utánna barátnőm odajött és aztmondta mi most megyünk de beszélgessetek és megbeszéltümk egy talit a sráccal. ma viszont suliban láttam h hazament második ora után pedig fél 3 ig leet vna oráaj és mégcsak nemis szolt mert uyge ugyvt h sulibanorák után tali:S én irtam neki sms-t ha nemgondolta komoyan amit mondott akk modnja meg meg kérdeztem h mértlépett le sulibol de nemválaszolt az sms-emre:S monsjuk azis igaz h máskoris szokott logni de nemétrtem akarhat valami?:S
2009. szept. 18. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "lehet róla szó?" Ennyire alul van az önbecsülésed? Futsz olyan valaki után, akinek esetleg csak azért kellenél, mert most nincs jobb? Vagy most nem értelek!
2009. szept. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha érdekelnéd akkor kicsivel több lelkesedést mutatna irántad, legalábbis én már korábban elhívtalak volna valahova kettesben ahol meghittebb, vagy min. annyi h megkérdezem h érdekelne e egy ilyen találka.

De ahogy elnézem mindketten még éretlen kölykök vagytok, nem kéne beleugrani az első hülyébe aki szembejön.

2009. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ha esteleg kor érdekekl ő 19 fiu én 15L
2009. szept. 18. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tűnik túl lelkesnek. Szerintem úgy van vele, hogy ha összejön, jó, ha nem úgy is jó... Valamivel el kell ütni az időt.

Ha tényleg annyira bejönnél neki, akkor legalább válaszolna.

2009. szept. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én emailből vok.

Szóval én is úgy értem, hogy, ha nem is válaszol az sms-re, meg azt mondja, hogy "lehet róla szó", akkor én sem foglalkoznék vele. Jön majd az a srác nemsokára, aki nagyon meg fog becsülni, éa szeretni fog téged viszont. Ne pazarold rá az energiádat, sokkal többet érsz biztosan, minthogy fuss olyan után, akinek csak az üres idejét töltenéd ki. Iszonyatosan boldog leszel, ha valaki viszont fog szeretni, szerelemből!!

2009. szept. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!