Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kaposvári Grimaszban mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kaposvári Grimaszban mennyire lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem szoktam hétvégente eljárni sehova, csak a bulifotókat nézegettem és ezen a szórakozóhelyen vannak mindig a legszebb lányok! :)

Meg ha jól látom itt nem az a tucatzene szól (nem mintha bajom lenne bármelyikkel is), hanem vannak koncertek is, meg sokkal igényesebb az egész... cigányokat sem láttam, úgy mint a többi helyen (csak a képekből mondom), meg vannak tök ötletes díszek, meg helyek, ahová kulturáltan le lehet ülni, beszélgetni, iszogatni... de van rendesen bárpult és táncparkett is.

Minek hívják az ilyen helyet? Mert ez nem diszkó! fb-n a "Bár, Buliközpont, Koncert helyszín" kategóriákban van, de biztos van valami normálisabb elnevezése is az ilyen helyeknek (akár angol, nekem mindegy)


Meg amúgy milyen hely ez?

Meséljen valaki, aki volt már ott! :)


képek:

[link]


És a fő kérdés a lényeg, azért is raktam ebbe a kategóriában! :)



2013. márc. 26. 23:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok neked válaszolni, mivel nem kaposvári vagyok, de szerintem senki se fog, mert minden látogató vagy ott van, vagy otthon pihen esetleg dolgozik.
2013. ápr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!