Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan ritka az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan ritka az olyan lány, aki szép és egyben kedves, szerény, kicsit még félénk is? Miért van minden szép csaj elszállva már szinte manapság?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy képes valaki vonzódni egyáltalán a szép, de beképzelt, utálatos lányokhoz, már pedig sajnos a szép lányok között szinte csak ilyenek lehet manapság találni. Nagy ritkán futok bele szép és rendes lányokban, de ők meg már foglaltak vagy épp annyira elbújnak, annyira csak a tanulásnak élnek, hogy emiatt esélytelen velük összejönni. :/ Rosszul vagyok, ha belegondolok, hogy egy szép vonzó barátnőt, akivel családot szeretnék lehetetlenség manapság találni. A mázlista srácok már elvitték a jó árut, maradtak a selejtes ribizlik. :/
2013. márc. 27. 00:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Miért vagy olyan felszínes, hogy mindenképp szép lányt akarsz?

Miért nem keresel egy kevésbé szépet a leírt tulajdonságokkal?

2013. márc. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Szépnek,csinosnak és kedvesnek mondanak.. Irtó félénk vagyok.. :$ 18/L
2013. márc. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Én is az vagyok, mégis csak a szexéhes bunkók találnak meg.
2013. márc. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

miért nem keresek nem turbóbombaszupercsirkét?

átlagos lányok is lehetnek szépek:D keress átlagosat is hátha találsz egy gyöngyszemet

2013. márc. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Valamelyik nap is haverommal sétáltunk Debrecenben és láttunk egy ilyen lányt, látszott, hogy kis félénk, halkszavú volt, mert valami csöves leszólította. Később visszamentünk, de már nem volt ott, pedig le kellett volna szólítani. Á, ritka kincs lehetett az a lány. :/
2013. márc. 27. 00:15
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Ha valaki népszerű, sikeres, nem egykönnyen lesz hálás, hogy szóba állsz vele.
2013. márc. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked csak azért kell csendes, félénk lány, mert csak mellette éreznéd "fölényben" magad. Ezt meg ők is le fogják vágni.
2013. márc. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ja, persze csak azért. Hülyeség! Engem mindig jobban vonzottak a csendesebb, félénkebb, aranyos pici csajok, mitn a nagypofájú, beképzelt, mindenkit lezúzok én vagyok a királynő típusúak. :D
2013. márc. 27. 00:47
 9/16 anonim ***** válasza:
A legjobb az arany középút, akik tudnak egyszerre rendesek és életképesek, magabiztosak lenni, és ha odaadóak, az személyre szól, nem akárkinek, aki emberszámba veszi őket.
2013. márc. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
csatlizd el a palijától,ilyen egyszerű.
2013. márc. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!