Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 6 randi csók nélkül? Ez nem fura?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 randi csók nélkül? Ez nem fura?

Figyelt kérdés
Azt mondja a fiú hogy nem akarja elkapkodni. Én már szeretném ha megcsókolna, azt is mondta hogy ő is, csak nem akar sietni. Ez nem furcsa?
2013. márc. 27. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hehehehe:D az én pasim 3 hónapig randizott velem, mire a csókig eljutottunk, és újabb 3 hónap volt a szex..... :D szal:D
2013. márc. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem fura. Én inkább örülnék neki, hogy nem kapkodja el a dolgokat :-)

Az is lehet, hogy még bizonytalan abban, hogy mit is akar Tőled. Ezt meg kell érteni, nem szabad erőltetni, hagyni kell, hogy "alakuljon". Ha ajtóstul rontasz a házba, azzal csak elüldözöd magadtól.

2013. márc. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
pedig en 21 voltam, ő meg 25:D
2013. márc. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez már eléggé... :D

Csókold meg te! :D

Tudom... a fiúnak illik, de ha ilyen félős, akkor vagy te csókolod meg, vagy pedig szétmentek... :/

2013. márc. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nos, teremts olyan helyzetet, hogy meg kelljen csókolnia. Nem tudom, hogy volt-e már ölelés, bújás, mert az kiindulásnak nagyon jó. Egy ilyen alkalmával lassan felemeled a fejed, odaszorítod az arcod a nyakához először, azután az arcához és ha van egy kis esze, akkor innen már átveszi az irányítást és megcsókol. Ha jelzel neki, hogy te is szeretnéd már, akkor elég hülyeség arra hivatkozni, hogy nem akarja elsietni a dolgot. Hiszen nyilván nem vennéd lerohanásnak, ha már biztosítottad afelől, hogy te is szeretnéd.
2013. márc. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem fura. Nekünk a szexhez szűk egy év kellett, és a csókhoz is több hónap. Még nincs rá felkészülve, nem mindenki úgy működik, hogy már az elején mehet minden.
2013. márc. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Jaj, ne már, ne akarjátok már szegény fiúból kierőszakolni azt a csókot!

Nyilván megvan az oka rá, hogy még nem kezdeményezett.

2013. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Függ azért attól is hány évesek vagytok, és csókolózott e már?
2013. márc. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 hyatt ***** válasza:
Neked mibe tellene lekapni? Na kb. ő is így fosik a reakciótól... Ha még nem csókolt meg soha senkit (benne van a pakliban) akkor még jobban parázik az egésztől, azt se tudja mit csináljon
2013. márc. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Helyzeteket kell teremteni, aztán majd csak megtörténik, addig meg lehet izgulni, hogy mikor fog megtörténni :)
2013. márc. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!