Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mint Férfi nem jövök be neki....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint Férfi nem jövök be neki. Szerintetek ennek ellenére van még nála esélyem?

Figyelt kérdés
A minap randiztam egy csajjal, azelőtt sosem láttuk egymást! Az írásaim a szövegem nagyon tetszik neki és érdekesnek különlegesnek tart, de a randin kerek perec megmondta mint F.fi nem jövök be neki. Ennek ellenére még mindig írogatunk egymással.

2013. márc. 27. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Nálam nem lenne. Viszont lehet, hogy az a csaj máshogy működik. Majd elválik, hogy mi lesz ebből. :) Beszélgess vele sokat, ha az ilyen jól működik köztetek!
2013. márc. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts meg Vele minden kapcsolatot, nem éri meg, mert Te nem lehetsz nála több, mint barát és szenvedni fogsz!
2013. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elmondása szerint már megbánta hogy azt mondta, mert nem akart vele megbántani... Így? :-) Egyébként szerintem sincs semmi értelme futni utána, de olyan intelligens...tagadhatatlanul valami megfogott benne...Amúgy már én sem foglalkoznék vele...
2013. márc. 27. 14:14
 4/13 A kérdező kommentje:
Lehet az első randin csak megijedt nem?... Lehet ha lenne második változna a véleménye... Nem? :-) Vagy hogy van ez a nőknél?...
2013. márc. 27. 14:17
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem fog változni a véleménye :(
2013. márc. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor hagyom a francba!... Úgyis annyi nő van mint a sz@r! Kösz a válaszokat ;-)
2013. márc. 27. 14:26
 7/13 hyatt ***** válasza:

van ilyen, ha ez általános akkor érdemes elgondolkodnod hogy élőben mi az amit máshogy csinálsz mint a monitor mögött.


Tudod ha élőben futsz neki valaminek és megsérülhetsz akkor kevésbé vagy megnyerő... A lányok sok mindent tudnak értékelni egy pasiban. Az egyik ilyen hogy ha tudja mennyit ér és tud küzdeni azért amit meg szeretne kapni.

2013. márc. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mielőtt hagynád a francba, én gyorsan még ideírom, hogy én már jártam úgy, hogy valakit levelezésen keresztül nagyon megszerettem, amikor megláttam rájöttem, hogy külsőleg egyáltalán nem az esetem, a végén mégis beleszerettem, annyira le tudott nyűgözni. Úgyhogy ez kétesélyes. De te tudod, hogy megéri-e így még időt áldozni rá, hogy vagy összejön, vagy nem.
2013. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mint férfi nem jössz be neki alias legyetek barátok. Jó veled dumálgatni, remek lelki szemetesláda vagy. Mint egy barátnő.
2013. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
találkozzatok! ha lesz még randi, akkor ez változhat! :)
2013. márc. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!