Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem pasiknál, ha 29...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem pasiknál, ha 29 éves korom ellenére tornacipőben járok, farmerban, meg pólóban?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán öltözöm ennél változatosabban, ami furcsa mert érdekel a divat, de csak elméleti szinten.
2012. jún. 6. 22:17
1 2
 1/11 cashy1987 ***** válasza:
49%
küldj képet és megmondjuk itt neked a frankót:D
2012. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
jó a fejed meg a tested?
2012. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
miért ne lenne ? csak hát így nem könnyen hívod fel magadra a figyelmet. És igen egy fotó sokat segítene a kérdés megválaszolásában 35F
2012. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Fejem jó, testem kicsit gömbölyded, 65 kiló vagyok a 170 centimhez. De képek nem rakok fel netre, bocsesz.

A kérdés amúgyis az öltözködési stílusra irányult, hogy ennyi idősen nyilván már nőiesebben kéne öltöznöm és ezt a pasik is elvárják.

2012. jún. 6. 22:22
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok pozitív gondolatot privikben. Légyszi ne írjatok és itt kérek előre elnézést, amiért nem fogok senkinek válaszolni, de tényleg köszi.
2012. jún. 6. 22:30
 6/11 Gergo_30F ***** válasza:
90%

"ennyi idősen nyilván már nőiesebben kéne öltöznöm és ezt a pasik is elvárják."

nekem komolytalannak tűnne, de ez egyrészt nem feltétlen baj, másrészt szubjektív.

amúgy jól érzed, egy "Nőt" nem így képzelek el.

2012. jún. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jól írják. Ha szép az arcod és csinos a tested (a 170cm-hez 65kg teljesen normális, 22.5-ös BMI), akkor a férfiak 99%-a lesz@rja, hogy nem a 2012-es divat szerin öltözködsz. Csak ne legyen szakadt és koszos...
2012. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így szoktam őltözködni, és inkább téged választanálak, mint egy kosztümös naccságát.
2012. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon a válaszokat, eléggé bizonytalan voltam, de most már jobban érzem magam a bőrömben (farmeromban). :)
2012. jún. 6. 22:49
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha:

-jól érzed magad a ruhákban,amiket viselsz és kényelmesek is

-ha nem kényszerít senki a változtatásra


akkor nem probléma :) Akin látszik az, hogy rendben van önmagával,szeretetteljes,jóindulatú,kedves és jól érzi magát a bőrében,az hordhat akármit mert van egy olyan kisugárzása,ami tetszetős!(férfiak,nők irányába is).


Ez a véleményem.

2012. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!